Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 078 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Váza Milo
Skleněná, krémová, ø 12 cm, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, krémový, 240x260 cm
(2)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/tmavě šedý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
674 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/světle šedý, 240x260 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, modrý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 45x45 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, modrý/světle šedý, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 220x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/světle šedý, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 30x60 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Light & Living
Těžítko Olyra
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Latium
Vlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Těžítko Breon
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Fasano
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační tác Tojera
Kovový, 24x24 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Svícen Babimo
Kovový
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Soline
Keramická, 9x24 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Dekorační tác Krosna
Kovový, ø 34,5 cm
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Zireya
Kovový
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Hands
Z polyresinu, 9,5x24,5 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Váza Terento
Skleněná, růžová, ø 14 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Váza Otaru
Keramická, béžová, ø 17 cm, výška 32,5 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Váza Vechhia
Keramická, krémová, ø 19 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Merida
Kovový
(1)
Skladem
Poslední kousky
315 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Soška Gajah
Z polyresinu, 11x26 cm, výška 18 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Bovino
Zelený, se snímatelným potahem, 30x60 cm
(2)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Light & Living
Svícen Isara
Kovový
Doručíme od 19. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Merida
Kovový
Skladem
315 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Umělá květina Delphinio
Ø 12 cm, výška 80 cm
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Head
Z polyresinu, 6,5x15 cm, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Dekorační polštář Latium
Vlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Svícen Wadley
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Obal na květináč Jada
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Váza Brice
Skleněná, růžová, ø 15 cm, výška 28 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Dekorační tác Oleena
Kamenný, 12,5x20 cm
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Obal na květináč Kiso
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Obal na květináč Caldera
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Zoro
Mramorový, ø 15 cm, výška 3 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Váza Savita
Skleněná, ø 14 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
19
20
21
...
190
Načíst další