Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 087 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Raylo
2 ks, na zip, strukturované, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
940 Kč
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Neia
290 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
173 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Sklenička Neia
100 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
173 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
546 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
386 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Kave Home
Svíčky v sadě Solvin
20 ks, počet knotů 1 ks, ø 2 mm
(1)
Skladem
Poslední kousek
591 Kč
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenice Neia
230 ml
Skladem
Poslední kousky
156 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Mireni
Z papírmaše, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Ebenor
Keramický, ø 30 cm
Skladem
Poslední kousek
904 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Kave Home
Svícny v sadě Nirela
2 ks, kovové
Skladem
788 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dekorační tác Mireni
24,5x22,5 cm
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér The Essence
S vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, ø 6 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svíčka The Essence
Vonná, s vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 12 cm, výška 12 cm
Skladem
Poslední kousky
904 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Premium
Kave Home
Svícen Quira
Kovový
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Kave Home
Dekorační tác Kaili
Kovový, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousky
267 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
165 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenice Clarien
300 ml
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenice Clarien
300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
204 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nerel
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenice Neia
145 ml
Skladem
Poslední kousky
156 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Běhoun na stůl Lunel
S pruhy, 50x150 cm
Skladem
454 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nerel
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Hrnek Vila
400 ml, kameninový, červený/bílý
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle růžový
(716)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Hrnek Vila
400 ml, kameninový, modrý/béžový
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Costa Nova
Hrnek Summer Bliss
500 ml, kameninový
Skladem
Poslední kousek
388 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Doručíme od 20. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, modrý
(716)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, oranžový
(716)
Skladem
Poslední kousky
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, černý
(716)
Skladem
Poslední kousky
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle šedý
(716)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, tyrkysový
(716)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Svícen Alentejo
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, bílý
(716)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Winnie the Pooh "Pooh Hugs"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
427 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Dětský svačinový box
Plastový, zelený, 1,3 l
Skladem
Poslední kousky
83 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Dětský svačinový box
Plastový, žlutý, 900 ml
Skladem
73 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Dětský svačinový box
Plastový, modrý, 1,8 l
Skladem
102 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, tyrkysové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cotton House
Povlečení Leopold
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s geometrickým vzorem/s potiskem, 140x200 cm
(3)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
21
22
23
...
190
Načíst další