Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 083 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, žlutá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, taupe, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, v terakotové barvě, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě, 32x18 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, v terakotové barvě, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Deka Solene
Bavlněná, v terakotové barvě, 150x200 cm
(2)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Indira
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
(1)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Levander
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Hrnek Flower Garden
240 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Dakls
Hrnek Flower Garden
500 ml, porcelánový, bílý
(1)
Skladem
176 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Dakls
Květináč
Z recyklovaného plastu, ø 38 cm, výška 45 cm
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Tone
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(2)
Skladem
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Podsedák Tone
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Bloom
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Aromalampa Flowers
Porcelánová, ø 10 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Běhoun na stůl Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 45x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
167 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus Bloom
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
572 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Svíčka
Počet knotů 4 ks, ø 22 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Crazy Love
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, černé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, šedý, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
227 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na dvoulůžko, z mikrovlákna, khaki, 140x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, 140x200 cm
(82)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Ubrus Naya
Pratelný, s potiskem, zelený, 140x240 cm
Skladem
531 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, zelený, 140x200 cm
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(13)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, zelený, 140x240 cm
(1)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, zelený, 180x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Zelenomodrý, 180x220 cm
(142)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, krémový, 180x220 cm
(2)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Zelený, 240x260 cm
(1)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostírání Vayana
Plastové, s potiskem, 44x28,5 cm
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v cihlové barvě, 50x90 cm
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 140x200 cm
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
2 ks, bavlněné, bílé/v terakotové barvě, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
27
28
29
...
190
Načíst další