Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 079 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, béžový, 50x90 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Vibrato
3 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(3)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(1)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
99 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 30x50 cm
(2)
Skladem
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, v lososové barvě, 160x200 cm
(76)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Nando
Krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrousek Pauline
Textilní, 40x40 cm
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko/prodloužené, bavlněné, šedé, 240x300 cm
(81)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Bayado
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, krémový, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
99 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
V terakotové barvě, 14,5x24,5 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, khaki, 90x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, béžový, 180x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Žlutý, 240x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v cihlové barvě, 30x50 cm
(102)
Skladem
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, v lososové barvě, 180x200 cm
(76)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 30x50 cm
(2)
Skladem
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x90 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v petrolejové barvě, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Béžový, 240x260 cm
(23)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Morgane
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s potiskem, béžové, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 60x60 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostírání Jolie Fleur
Plastové, s potiskem/s květinovým vzorem, 44x28,5 cm
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Lorenza
Pratelný, s potiskem, béžový, 140x240 cm
Skladem
531 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené, 90x190 cm
(76)
Doručíme od 29. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 90x190 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, zelené, 50x70 cm
(2)
Skladem
229 Kč
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, ø 180 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(1)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, modré, 90x190 cm
(13)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, v terakotové barvě, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 240x220 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Nando
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Naya
Pratelný, s potiskem, béžový, 140x240 cm
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, krémový, 50x90 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, v petrolejové barvě, 90x190 cm
(76)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 140x190 cm
(47)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko/prodloužené, bavlněné, v lososové barvě, 240x300 cm
(81)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, zelený, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousek
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Alanis
Světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, v terakotové barvě, 140x240 cm
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Venor
Plastové, s potiskem/se vzorem kamene, 44x28,5 cm
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Aloha
Zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
29
30
31
...
190
Načíst další