Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 069 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, oranžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, oranžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, starorůžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, starorůžová, 150x200 cm
(3)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, zelené, 200x200 cm
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Bianca
Osuška Soft Zero Twist Spa Towel
Bavlněná, béžová, 100x150 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bianca
Povlečení Contrast Trim
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného perkálu, bílé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, zelené, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)/2x osuška (90x140)
(2)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, 32x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, béžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Ubrus Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, modrý, 137x229 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Kyoto Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, tmavě modré/krémové, 135x200 cm
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, zelené, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, zelená, 90x140 cm
(64)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko, saténové, černé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, modré, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, s pruhy, černé, 135x200 cm
(1)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Strawberry Frills
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, s pruhy, bílé, 135x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 76x160 cm
(2)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Happy Horses
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové/krémové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Plážová osuška Lemons Lounger
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 92x180 cm
(2)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, žluté, 200x200 cm
(44)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Mirabelle
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Folk Patchwork
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, patchwork, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Salcombe Boats
Bavlněná, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Plážová osuška Palm Trees
Bavlněná, zelená, 90x180 cm
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Seersucker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, zelené, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, modré, 200x200 cm
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, zelené, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cartmel Check
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky, černobílé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Seersucker Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Kyoto Floral
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, tmavě modré/krémové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Avebury Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Satin Stitch
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, bílé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
34
35
36
...
189
Načíst další