Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 068 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
YAMAZAKI
Konvice na čaj Tower
600 ml, se sítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Přídavná polička k nástěnce Tower
Magnetická, 20x6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 6 ks
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Black+Blum
Termoska
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
891 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Black+Blum
Termoláhev Explorer
650 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Doručíme od 14. 10. 2026
830 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Black+Blum
Termoláhev Explorer
850 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Black+Blum
Lahev Eau Good
600 ml, skleněná
Skladem
Poslední kousek
936 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Black+Blum
Cestovní hrnek
340 ml, skleněný, tmavě šedý
(1)
Skladem
Poslední kousek
605 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Black+Blum
Cestovní hrnek
340 ml, skleněný, zelený
Skladem
Poslední kousky
606 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Balvi
Nástěnka Noir
Magnetická, 30x42 cm
(1)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Balvi
Kasička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Konvice na čaj Louka
1 l, porcelánová, bílá/fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Čajová souprava Louka
Porcelánová, bílá/fialová, objem hrnků 280 ml, objem konvice 400 ml
(2)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Hrnek Louka
430 ml, porcelánový, bílý/fialový
(6)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play Space
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě modrý, 100x150 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, krémový, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, béžový, 220x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, šedý, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, světle šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětská osuška Stranger Things
Bavlněná, červená, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Football
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlněná, 70x140 cm
(1)
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Batman "The Emblem"
Bavlněná, černá, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
248 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Svícny v sadě Aster
2 ks, kovové
(1)
Skladem
Poslední kousek
648 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Svícen Stons
Polyresinový
Doručíme od 23. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
388 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Lékué
Termoska To Go
500 ml, v mentolové barvě
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Lahev To Go
500 ml, cestovní, skleněná, tyrkysová
(1)
Skladem
506 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení XL
25 x 25 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
388 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Lékué
Forma na pečení
20,5 x 19,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(3)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Termohrnek To Go
400 ml, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Lékué
Forma na pečení
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20 x 19,5 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20 x 19,5 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(2)
Skladem
439 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20 x 11 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(4)
Skladem
257 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
22 x 22 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(3)
Skladem
200 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svíčka Soft Jasmin
Vonná, s vůní jasmínu, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Skladem
591 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, žlutá, ø 13 cm, výška 30,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
788 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Slintáky v sadě Olna
2 ks, bavlněné, krémové/v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
600 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Lunver
Z žakáru, na zip, s geometrickým vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Melien
Z žakáru, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dekorační tác Madlena
Kamenný, ø 18 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Junie
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
36
37
38
...
189
Načíst další