Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
8 993 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, taupe, 150x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Hnědá, 10x95 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 20x30 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 20x30 cm
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Velmar
Béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, slonovinová, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, šedé, 40x60 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Pippa
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tištěný, na plátně
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Magnolias
60x80 cm, tištěný, na plátně
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Pudding
Plyšový, s vánočním motivem, hnědý, 35x35 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, šedé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, bílé, 275x275 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedý, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 230x220 cm
(21)
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, vínové, 200x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, khaki, 90x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 230x220 cm
(97)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, 200x200 cm
(2)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lattice Cut
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 135x200 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, zelenomodré, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Disco Cherries Stripes
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Town
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, bílé/béžové, 230x220 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, černé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, tmavě šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelenomodré, 230x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Rockets
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, černé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Witchcraft
Z mikroplyše, s haloweenským motivem, černá, 130x170 cm
(9)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, fialové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Angus Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/růžové, 200x200 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ochrana proti průvanu Candy Cane
Červená/bílá, 20x90 cm
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle růžové, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
1
...
54
55
56
...
188
Načíst další