Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 072 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Angus Highland Cow
Bavlněná, hnědá/béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, černé/béžové, 135x200 cm
(13)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, vínové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Christmas Icons
Z mikroplyše, s vánočním motivem, zelená, 130x170 cm
(4)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, šedý, ø 40 cm
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, žlutý, 50x85 cm
(1)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, krémové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fox and Woodland Friends
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, zelené/béžové, 135x200 cm
(9)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, růžové, 150x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, hnědý, 50x85 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémová, 130x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(4)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lucie Floral Frill
Modrý, 45x45 cm
(10)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Angus Highland Cow
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Vintage Christmas Santa
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Elves
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/modré, s vánočním motivem, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 33x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, růžový, 50x85 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 230x220 cm
(120)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Folkstone Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, krémová, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Pumpkins
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré/oranžové, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gamer
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, černé/modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, modrý, 50x85 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fox and Woodland Friends
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, zelené/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Howdy Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené/růžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, krémové, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, tmavě růžový, 50x85 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 230x220 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, šedé, 135x200 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Disco Cherries Stripes
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, hnědá, 70x120 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, šedomodré, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, béžová, 70x120 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, šedý, 50x85 cm
(64)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
1
...
58
59
60
...
189
Načíst další