Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 041 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Munro Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 230x220 cm
(1)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, zelenomodrá, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, krémová, 70x120 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, béžové, 150x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, šedé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/šedé, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, žlutá, 70x120 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Santa Spec-Tacular
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, tmavě růžové, 260x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, bílé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, černá, 70x120 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, zelenomodré, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 200x200 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, šedé, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, šedozelený, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 2x malý ručník (30x30)
(11)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Tie Dye Football
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, fialové/tyrkysové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, žluté, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, zelená, 90x140 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 230x220 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, khaki, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, béžová, 90x140 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Roarsome Animals
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, světle hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Isadora Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(14)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, tmavě růžová, 70x120 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle růžová, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Corded Leaves
Na jednolůžko, na knoflíky, z žakáru, strukturovaný, šedobéžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, světle modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, saténové, černé, 150x200 cm
(3)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, černé/béžové, 200x200 cm
(15)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 230x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, béžová, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Oxford Pinstripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/béžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, tmavě modrá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
1
...
60
61
62
...
189
Načíst další