Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 046 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Airi
S příměsí lnu, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
630 Kč
s kódem
741 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Etna
Bavlněný, na zavazování, s pruhy, 30x50 cm
(1)
Skladem
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
695 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Mabile
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 50x50 cm
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
473 Kč
s kódem
556 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Senara
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
452 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Bryndáky v sadě Prune
2 ks, mušelínové, růžové
Doručíme od 11. 12. 2026
454 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Žluté/bílé, látkové, ø40x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
732 Kč
s kódem
861 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
530 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Mascarell
Na zip, strukturovaný, 45x45 cm
(1)
Skladem
454 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Bryndáky v sadě Prune
2 ks, mušelínové, zelené
Doručíme od 11. 12. 2026
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Klip na dudlík Epiphany
Skladem
Poslední kousky
473 Kč
s kódem
556 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský polštářek Laily
Mušelínový, růžový, ø 30 cm
Skladem
Poslední kousky
473 Kč
s kódem
556 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Macie
2 ks, bavlněné, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
409 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Rámeček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v přírodní barvě, na fotku 21x30
(1)
Skladem
325 Kč
s kódem
382 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lunira
Bavlněný, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
695 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Marena
Lněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
502 Kč
s kódem
591 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Augustina
S příměsí vlny, na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
s kódem
662 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 21 cm, výška 36 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
732 Kč
s kódem
861 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Romane
Z mikrovlákna, na zavazování, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
428 Kč
s kódem
503 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská tapiserie Milu
Výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Bílé/modré, látkové, ø40x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Selise
S příměsí vlny, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Rámeček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v přírodní barvě, na fotku 21x30
(3)
Skladem
323 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská lampička Bianella
Bílá/béžová, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
732 Kč
s kódem
861 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Quira
Kovový
(1)
Skladem
Poslední kousky
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Marena
Lněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
502 Kč
s kódem
591 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Cral
Bavlněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
694 Kč
s kódem
817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Mascarell
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Catarina
S příměsí vlny, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
298 Kč
s kódem
351 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Umělá rostlina Odora
Ø 63 cm, výška 57 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
648 Kč
s kódem
762 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
32x42 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(2)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na zeď, v přírodní barvě, na fotku 20x25
(1)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, ø 7 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
17,5x22,5 cm, stojací/na zeď, v přírodní barvě, na fotku 15x20
(1)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
32x42 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na zeď, bílý, na fotku 20x25
(1)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
74
75
76
...
189
Načíst další