Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 048 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Porte Bonheur
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala, černé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Prodloužení světelného řetězu Marcus
Černé, plastové, LED, solární, na dálkové ovládání, IP44, délka 300 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x30 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Kuchyňská rukavice Line
Bavlněná, zelená, 14x21 cm
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 40x60 cm
(70)
Skladem
Poslední kousky
248 Kč
s kódem
292 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x140 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
668 Kč
s kódem
786 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, hnědý, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
136 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, béžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x100 cm
(70)
Skladem
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, růžové/hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
445 Kč
s kódem
523 Kč bez kódu
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ručník Line
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(70)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Blocks
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Bistro
2 ks, bavlněné, hnědé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na chleba
31 x 13 cm, silikon
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na dort
24 x 24 cm, nerez
(2)
Skladem
Poslední kousky
530 Kč
s kódem
624 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na dort
28 x 20 cm, nerez
(4)
Skladem
557 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na pečení Charlotte
26 x 23,5 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na pečení Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Villa Collection
Difuzér Iris Cucumber Blossom
S vůní okurky, ø 6 cm, výška 23,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
172 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Villa Collection
Difuzér Iris Woody Eucalyptus
S vůní blahovičníku, ø 6 cm, výška 23,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Villa Collection
Svíčka Iris Cucumber Blossom
Vonná, s vůní okurky, doba hoření 30 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, černý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(5)
Doručíme od 23. 10. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, bílý, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
444 Kč
s kódem
522 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, černý, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Wavy
Kovová, ø 10 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Kville
Bílá, plastová, LED, na baterky, ø40x4 cm
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Alnäs
Bílá, papírová, do zásuvky, ø55x13 cm
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace York
Šedá, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 21x9,5x12 cm
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Irma
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x18 cm
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Lively
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x14 cm
Skladem
425 Kč
s kódem
500 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lively
Žlutá, papírová, do zásuvky, 45x14x68 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Světelný řetěz Chrissline
Černý, z gumy, LED, do zásuvky, IP44, délka 10 m
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
77
78
79
...
189
Načíst další