Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
8 996 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Brisk Dome
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
718 Kč
s kódem
845 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík New Retro
Digitální, 4,5x16,5 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
718 Kč
s kódem
845 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Blob Bell
8x12 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Orgullo
Ø 11 cm, výška 12 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
572 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
PT LIVING
Dekorační tác Wave
Ø 20 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
656 Kč
s kódem
772 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Obraz Pina Colada
31,5x41,5 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousky
533 Kč
s kódem
627 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Orgullo
Ø 11 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
600 Kč
s kódem
706 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Brisk Dome
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
718 Kč
s kódem
845 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Illustrated Flower
Na zavazování, s potiskem, ø 42 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem/s ornamentem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Dětská hrazdička Baby Gym
Vhodný věk 0+
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Roba
Maňásci v sadě
6 ks, látkové, praní v ruce, vhodný věk 3+
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
617 Kč
s kódem
726 Kč bez kódu
121 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, růžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
s kódem
681 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 25x25 cm, výška 18 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, modrý, 25x25 cm, výška 18 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
573 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, fialový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
573 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
LEGO®
Dětská lampička Iconic
Bílá, plastová, LED, na baterky, s možností volby barvy, 9,5x9,5x6 cm
(3)
Skladem
420 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, zelený, 25x25 cm, výška 18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
573 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle modrý, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
573 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Hubelino
Kuličková dráha
Vhodný věk 4+
(1)
Skladem
Poslední kousek
496 Kč
s kódem
584 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Pappelina
Utěrka Otis Black
Černobílá, 17x20 cm
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Spices Box
30x30 cm, tištěný, skleněný
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Woods
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Croissant
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Selloana
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(10)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Selflove
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Chránič kolen
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Dřevěný, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Hmyzí hotel
18,5x10 cm, výška 50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Hrnek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousek
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Hrnek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Mikkeller
2 ks, 500 ml, na pivo
Doručíme od 16. 10. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Květináče v sadě Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorem, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Koupelnový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Carre
6 ks, 490 ml
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Váza
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Sandra
6 ks, 450 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Orion
Květináče v sadě Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Carol
Plastové, omyvatelné, patchwork/s ornamentem, 30x45 cm
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bellys
Z mikrovlákna, žlutý, 140x240 cm
(3)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
83
84
85
...
188
Načíst další