Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
8 991 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Candy Cane
Bavlněný, s vánočním motivem, 32x220 cm
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentem, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(6)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(6)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grace Floral Leaf
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, červené, 135x200 cm
(13)
Skladem
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 150x200 cm
(6)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě zelené, 135x200 cm
(59)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení A Lot Like Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, šedé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Tree
Sametový, s vánočním motivem, modrý, 34x40 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
508 Kč
s kódem
598 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Deco Sequin
Z mikrosaténu, s ornamentem, 33x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Hearts
Do postýlky, teplé/oboustranné, na knoflíky, růžové, flanelové, 120x150 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Candy Cane
4 ks, bavlněná, pratelná, s pruhy, 30x46 cm
(2)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Anti-Bacterial
Froté, bavlněný, zelený, 50x85 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Retro Daisy
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, fialové, 135x200 cm
(27)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě zelené, 200x200 cm
(68)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 20x13 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Unicorn
Z mikroplyše, světle růžový, 90x15 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Candy Cane
Bavlněná, červená/bílá
(4)
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grace Floral Leaf
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s květinovým vzorem, šedé, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Do postýlky, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 120x150 cm
(1)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Crushed Velvet
Napínací, na dvoulůžko, sametový, růžový, 152x198 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kingsley
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, sametové, krémové, 135x200 cm
(12)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, černé, 20x13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(2)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, červená, 130x170 cm
(7)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, růžové, 135x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Gingerbread
Sametový, s vánočním motivem, hnědý, 28x37 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 20x13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Candy Cane
Bavlněný, s pruhy, červený/bílý, 137x178 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kingsley
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, sametové, modré, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Kingsley
Napínací, na dvoulůžko, sametový, modrý, 152x198 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Anti-Bacterial
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, béžová, 130x170 cm
(15)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 22. 10. 2026
318 Kč
s kódem
374 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 22. 10. 2026
277 Kč
s kódem
326 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(23)
Doručíme od 22. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, tyrkysový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručíme od 22. 10. 2026
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
-15 % s kódem
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, hnědá, 70x140 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
1
...
97
98
99
...
188
Načíst další