Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 437 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Premier Housewares
Nádoby na nápoje v sadě Groces
2 ks, 3,9 l
Skladem
Poslední kousky
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Sklenice v sadě Frosted
4 ks, 360 ml, na whiskey
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Regál na víno Wren
Kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 12, ve zlaté barvě, šířka 30 cm, výška 71 cm, hloubka 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 250 ml, na koktejly
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
4 ks, 250 ml, na sekt
(4)
Skladem
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 290 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Z masivního dřeva, LED, na baterky, s časovačem, 45x5x27 cm
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Elektrický svícen Christmas Joy
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 10x16x21 cm
Skladem
Poslední kousky
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Glow
Bílá, skleněná, LED, do zásuvky, ø15x16,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Elektrický svícen Elias
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 35x8x67 cm
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Plain
2 ks, bílá, papírová, LED, na baterky, s časovačem, 14x12x20 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Elektrický svícen Pagod
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 40x8x47,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 589 Kč
s kódem
1 869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Elektrický svícen Pagod
Tmavě šedý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 40x8x47,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 597 Kč
s kódem
1 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Joylight
Bílá, plastová, LED, na baterky, 12x10,5x20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Glow
Tmavě šedá, skleněná, LED, do zásuvky, ø15x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Elektrický svícen Plate
Béžový, z borovicového dřeva, do zásuvky, 36x7,5x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 623 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Elektrický svícen Vind
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 57x6x38 cm
Skladem
Poslední kousky
1 470 Kč
s kódem
1 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Dětský úložný box Stor
Plastový, s potiskem, 40x29 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
SQUISHMALLOWS
Dětský úložný box Stor
Plastový, s potiskem, 40x29 cm, výška 27 cm
(5)
Skladem
418 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
SQUISHMALLOWS
Dětský úložný box Stor
Plastový, s potiskem, 29x19 cm, výška 18 cm
(2)
Skladem
215 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Jolly Christmas
16 ks, papírové, 11x20 cm
Skladem
Poslední kousek
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
48 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Skladem
230 Kč
s kódem
270 Kč bez kódu
45 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
KIS
Dětský úložný box Funny Box
Plastový, světle modrý, 58x39 cm, výška 32 cm
(5)
Skladem
518 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
KIS
Dětský úložný box Funny Box
Plastový, modrý, 58x39 cm, výška 32 cm
(4)
Skladem
518 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
KIS
Dětský úložný box Funny Box
Plastový, růžový, 58x39 cm, výška 32 cm
(3)
Skladem
518 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Holmegaard
Svíčka Holmegaard Christmas
S vánočním motivem, doba hoření 56 h, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský hrací koberec Happy Jumps
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský hrací koberec Green Neighborhood
Pratelný, syntetický, bez vlasu, zelený, 120x180 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 232 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský hrací koberec Happy Jumps
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 300 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Solar System
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 100x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský hrací koberec Pastel Neighborhood
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 257 Kč
s kódem
1 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský hrací koberec Green Neighborhood
Pratelný, syntetický, bez vlasu, zelený, 100x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský hrací koberec Happy Jumps
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 100x160 cm
(1)
Skladem
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Solar System
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Žlutý/bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Bílý/zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Přehoz Pique
Bavlněný, hnědý, 200x230 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Lemons
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
knor
Zrcadla v sadě Heksagon
4 ks, nástěnná, 35x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 393 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
knor
Zrcadlo Sylwia
Nástěnné, 57x77 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
knor
Zrcadla v sadě Heksagon
4 ks, nástěnná, 35x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 393 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
knor
Zrcadlo Sylwia
Nástěnné, 57x77 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámem
(14)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
knor
Zrcadlo Sylwia
Nástěnné, 57x77 cm
(2)
Skladem
1 240 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
122
123
124
...
239
Načíst další