Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 435 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Milo Bow
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sequin Cluster
Sametový, modrý, 30x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, zelené/béžové, 200x200 cm
(74)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Dramatic Floral
2 ks, bavlněná, pratelná, s květinovými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sleep Dreams
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, bílé/růžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 135x200 cm
(7)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 200x200 cm
(20)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 135x200 cm
(13)
Skladem
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Sequin Cluster
2 ks, z mikrosaténu, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
465 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 135x200 cm
(21)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, zelené/béžové, 135x200 cm
(56)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(8)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Strawberry Garden
Bavlněný, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Crochet Print
Z mikroplyše, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 200x200 cm
(7)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 200x200 cm
(24)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Dramatic Floral
Bavlněný, s květinovým vzorem, růžový/šedý, 137x178 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sequin Cluster
Sametový, šedý, 30x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Dramatic Floral
Bavlněná, růžová/šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 135x200 cm
(12)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sleep Dreams
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, bílé/růžové, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 200x200 cm
(21)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Ručník Reversible Stripe
Froté, bavlněný, bílý/modrý, 50x85 cm
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Přehoz Quilted Lines
Prošívaný, zelený, 220x230 cm
(16)
Skladem
1 300 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlněná, s pruhy, bílá/modrá, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Wild Flowers
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 135x200 cm
(9)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (3)
-15 % s kódem
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlněná, s pruhy, bílá/modrá, 90x140 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Oxford Lace
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, bavlněné, bílé/béžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
1 249 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, bílé/modré, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 232 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Oxford Lace
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, bavlněné, bílé/béžové, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Wild Flowers
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 200x200 cm
(14)
Skladem
1 317 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (3)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, bílé/modré, 135x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, bílé/béžové, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 249 Kč
s kódem
1 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, bílé/béžové, 135x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Maxwell & Williams
Hrnky v sadě Be Fierce
2 ks, 380 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Fiesta
6 ks, 460 ml, na koktejly
(5)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 345 ml, na gin
(5)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
154
155
156
...
239
Načíst další