Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 437 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Fiesta
6 ks, 460 ml, na koktejly
(5)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 345 ml, na gin
(5)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Lion
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Animal Park
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(44)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Cat
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 140 cm
(9)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Cat
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(16)
Doručíme od 20. 10. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Animal Park
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 160x235 cm
(41)
Skladem
1 578 Kč
s kódem
1 857 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Crown
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, modrý, ø 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Crown
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, šedý, ø 140 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 140 cm
(22)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský hrací koberec Gameplan
Syntetický, s nízkým vlasem, tmavě šedý, 120x170 cm
(16)
Skladem
1 227 Kč
s kódem
1 444 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(19)
Skladem
437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě
2 ks, na zip, s květinovými vzory/strukturované, 43x43 cm
(49)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem/strukturovaný, 43x43 cm
(11)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, strukturovaný, 43x43 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Diamond
Vlněná, béžová, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Diamond
Vlněná, zelená, 140x200 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Native Natural
Deka
Vlněná, zelená, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Hoop
Vlněná, modrá, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 436 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Hoop
Vlněná, šedá, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 444 Kč
s kódem
1 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Leaf
Vlněná, béžová, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 495 Kč
s kódem
1 759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Diamond
Vlněná, šedá, 140x200 cm
(6)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 589 Kč
s kódem
1 869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Hoop
Vlněná, žlutá, 140x200 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 436 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Leaf
Vlněná, šedá, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 512 Kč
s kódem
1 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Hoop
Vlněná, zelená, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Esschert Design
Nádoba na popel s lopatkou
35x33 cm, výška 34,5 cm
(19)
Skladem
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Krmítko pro ptáčky Gustav
Ø 19 cm, výška 107 cm
Skladem
Poslední kousky
1 427 Kč
s kódem
1 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Petrolejová lampa Lilan
Kovová, ø 19 cm, výška 57 cm
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Termoska Nekonečná láska
400 ml, z nerezové oceli, bílá
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Sorgun
6 ks, 400 ml, na pivo
(9)
Skladem
Poslední kousky
316 Kč
s kódem
372 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tuana
6 ks, 320 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
s kódem
294 Kč bez kódu
49 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Liberty
6 ks, 350 ml
(15)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Newa
Kameninový, 17,5x35 cm
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Ngan
Kameninový, 18,5x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Ivette
Mramorový, ø 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Majsa
Mramorový, 35x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Kobra
Kovový, 22x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Noria
Kameninový, ø 32 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Majsa
Mramorový, 18x38 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 123 Kč
s kódem
1 321 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Lakey
Kameninový, 21,5x32 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Villa Altachiara
Soška Pumpkin
Keramická, ø 14 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Westmark
Termohrnek Viva
400 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Placatka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, z nerezové oceli, zelená
(2)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Alice
50 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Kaligrafická sada Quadrilobo
Skladem
Poslední kousky
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kartos
Kaligrafická sada Red & Blue
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 342 Kč
s kódem
1 579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
155
156
157
...
239
Načíst další