Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 532 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tištěný, s rámem
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
30x40 cm, tištěný, s rámem
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
30x40 cm, tištěný, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Nástěnné, 50x70 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 462 Kč
s kódem
1 720 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Nástěnné, 50x80 cm
(17)
Skladem
1 662 Kč
s kódem
1 955 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Malo
Nástěnné, s ratanovým rámem, ø 50 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
House Nordic
Květináč Antas
Z vodního hyacintu, ø 24 cm, výška 28 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
571 Kč
s kódem
672 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Palermo
Nástěnné, 50x55 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 091 Kč
s kódem
1 283 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá květina Magnolia
40x30 cm, výška 75 cm
(5)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 572 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Nástěnné, 50x80 cm
(33)
Skladem
1 658 Kč
s kódem
1 951 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Folkifreckles
Dětský polštářek Noah's Ark
42x21 cm
Skladem
Poslední kousek
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Really Nice Things
Dekorační polštář Prada
Černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, matně černý, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér Nail Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, matně černý, 20x16,5 cm, výška 8 cm
(6)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, 10x20 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Utěrky v sadě Miko
2 ks, z mikrovlákna, černé/šedé, 40x60 cm
(48)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Nůž Ace
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17,5 cm, rukojeť: nerez
(4)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Marble
70x50 cm, skleněný
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Heart
Modré, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x26 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 087 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětské svítidlo Single
Bílé/růžové, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Sheep
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětská lampička Cactus
Zelená, z MDF, LED, do zásuvky, 22,5x3,5x20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 623 Kč
s kódem
1 909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Žlutý/bílý, z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Car
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 43x12x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 19x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
1 182 Kč
s kódem
1 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Car
Šedé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 43x12x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Console
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x20 cm
Skladem
Poslední kousek
1 465 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/modrý, z masivního dřeva, LED, 11x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Cat
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 27x12x29 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 540 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Hearts
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 11x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Dog
Růžové, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36,5x12x18,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 27x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo House
Šedé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 35x12x26 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Alberte
2 ks, vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø6,5x10,5 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Šperkovnice
Skleněná, 18x13 cm, výška 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Casa Selección
Obrazy v sadě
30x40 cm, 4 ks, tištěné, na plátně
(3)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Umělá rostlina Orchid
Ø 11 cm, výška 45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček
18x60 cm, na zeď, bílý/v přírodní barvě
(12)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Nůž Freshkitchen K1220104
Santoku, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(3)
Skladem
Poslední kousky
201 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Termoska Ponza K3140314
1,9 l, z nerezové oceli, červená
(4)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Termoska Senator K3068414
1 l, z nerezové oceli, červená
(2)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tefal
Termoska Senator K3064414
1 l, z nerezové oceli, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
171
172
173
...
241
Načíst další