Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 534 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Mila Home
Ubrus Mandala
Mandala, tmavě zelený, ø 140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Mila Home
Běhoun na stůl Meadow Flower
S květinovým vzorem, 40x130 cm
(44)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Meadow Flower
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ubrus
S květinovým vzorem, bílý/světle modrý, ø 140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ubrus Mandala Tiles
S potiskem, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ubrus Beige Meadow
S květinovým vzorem, béžový, ø 140 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ubrus Lemons
S potiskem, žlutý/zelený, 140x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Gentlemen's Hardware
Karetní hra Campfire Games
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wallity
Obraz Sun
45x70 cm, na plátně
(48)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz House
100x70 cm, tištěný, na plátně
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 232 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Nástěnné dekorace v sadě Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wallity
Obrazy v sadě Black & White
35x45 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, s rámem
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obrazy v sadě Butterfly
34x44 cm, 5 ks, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Soška Girl
Kovová, 17x3,5 cm, výška 31 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tištěný, na plátně
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 079 Kč
s kódem
1 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Second Venice Set: San Giorgio – James McNeill Whistler
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Nástěnná dekorace Bon Appetit
Kovová, ø 48 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Nástěnná dekorace Branch & Birds
Kovová, výška 66 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousek
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Nástěnná dekorace Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
651 Kč
s kódem
766 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz
50x120 cm, tištěný, na plátně
(12)
Skladem
Poslední kousek
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
VDE Tivoli 1996
Prostírání v sadě Uncinetto
6 ks, papírová, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousek
1 291 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
253 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Little Nice Things
Pěnové hřiště Bloque Montessori
Manšestrové, počet kusů v balení 1 ks, světle růžové, 75x41 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 351 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DesignWorks Ink
Zápisník Flex
48 str.
(2)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Travel Journal
192 str., formát A4, linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Smart
240 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DesignWorks Ink
Zápisník Dusty
96 str., formát A6
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Euromant
Deka Squares
S příměsí bavlny, světle žlutá, 140x180 cm
(3)
Skladem
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Euromant
Deka Guadalajara
S příměsí bavlny, zelená/béžová, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousek
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Euromant
Deka Squares
S příměsí bavlny, oranžová, 140x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Euromant
Deka Guadalajara
S příměsí bavlny, hnědá/béžová, 140x180 cm
Skladem
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Euromant
Deka Guadalajara
S příměsí bavlny, šedá, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousky
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Euromant
Deka Guadalajara
S příměsí bavlny, modrá/béžová, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousek
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Euromant
Deka Guadalajara
S příměsí bavlny, béžová, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousky
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Onno
Kosmetické, s osvětlením, zvětšení 5x, ø 16,5 cm
(14)
Skladem
1 122 Kč
s kódem
1 320 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Barona
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 20 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 14x19 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
451 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
266 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
723 Kč bez kódu
362 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Drobné zahradní nářadí v sadě
3 ks, kov/plast, 29 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 7x, ø 15 cm
(25)
Skladem
555 Kč
s kódem
653 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnky v sadě Beth
2 ks, 300 ml, keramické, krémové
(4)
Skladem
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Lisetta
2 ks, na čajovou svíčku, kovové, s vánočním motivem
(1)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
173
174
175
...
241
Načíst další