Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 545 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(13)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Doba hoření 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(10)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Doba hoření 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, modrý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(13)
Skladem
511 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, červený, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(6)
Skladem
512 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, černý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(7)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, bílý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(10)
Skladem
511 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský úložný box Head Silly Mini
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
LEGO®
Dětský úložný box Head Boy Mini
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Travelposter
Plakát Ireland
30x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Flip Click
Digitální, 11,5x7 cm, výška 3 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Oblíbené
Gingko
Budík Flip Click
Digitální, 11,5x7 cm, výška 3 cm
(49)
Skladem
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Gingko
Reproduktor Tumbler
Bluetooth, bezdrátový
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Světelná dekorace Booklight
Oranžová, papírová, LED, přenosná, na USB, s ohybatelnou konstrukcí, 12x2,5x9 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Gingko
Světelná dekorace Booklight
Šedá, papírová, LED, přenosná, na USB, s ohybatelnou konstrukcí, 12x2,5x9 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Gingko
Světelná dekorace Accordion
V přírodní barvě, papírová, LED, přenosná, na USB, s ohybatelnou konstrukcí/stmívatelná, 10x10x3,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Gingko
Světelná dekorace Accordion
Hnědá, papírová, LED, přenosná, na USB, s ohybatelnou konstrukcí/stmívatelná, 10x10x3,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Costa Nova
Váza Brisa
Ručně malovaná, z kameniny, bílá/modrá, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
734 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza
Z kameniny, bílá, ø 11,5 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Váza Embla
Z kameniny, bílá, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(45)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Jules
400 ml, keramický, na latte, bílý/krémový
(10)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, černý
(19)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Blue Fog
Lněný, na zip, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 18. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 45x45 cm
(13)
Doručíme od 18. 11. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White
Lněný, na zip, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 18. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
DecoKing
Světelný řetěz Clip
Plastový, LED, na baterky, délka 635 cm
(132)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Zrcadlo Sono
Kosmetické, ø 17 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání
Plastové, 35x46 cm
(1)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 30x30 cm
(4)
Skladem
519 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, šedý, 50x100 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Ručník Riva
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
633 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Osuška Riva
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 195 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě
2 ks, bílé, 50x70 cm
(3)
Skladem
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Luxy
Kovová, výška 90 cm
(15)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S potiskem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Geometry Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(48)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
216
217
218
...
241
Načíst další