Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 489 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 7 ks
Pantone
Tužky v sadě Gray 446
7 ks
(18)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Váleček na chlupy
Bílý
(109)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 200x220 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, bílý/béžový, 200x220 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Kovový, ø 28 cm, výška 6,5 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Rozprašovač
Skleněný
(217)
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Ornament
Kovový, ø 34,5 cm, výška 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Truhlík
Kovový, 55x16 cm, výška 12 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 21 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručíme od 20. 10. 2026
226 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Závěs na květináč
Závěsný, kovový, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
960 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Závěsný, kovový, ø 30 cm, výška 15 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 114 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Oblíbené
Vialli Design
Sklenice Cristallo
300 ml, na whiskey
(46)
Skladem
Poslední kousek
290 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 300 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(267)
Skladem
595 Kč
298 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(40)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Mijolnir
Přehoz Pique
Bavlněný, zelený/modrý, 220x240 cm
(77)
Skladem
Poslední kousky
1 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(55)
Skladem
655 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Ornament
Kovový, 28,5x28,5 cm, výška 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 5x21 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 5x20 cm, výška 22 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Difuzér Soleil de Provance
S vůní levandule, doba vůně 12 týdny, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 240x220 cm
(32)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 90x200 cm
(77)
Doručíme od 15. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 200x200 cm
(135)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 220x200 cm
(54)
Skladem
Poslední kousek
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené/na vysokou matraci, jersey, světle hnědé, 240x220 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle hnědé, 160x200 cm
(13)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle hnědé, 220x200 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, světle růžové, 200x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 90x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 180x200 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 200x200 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 240x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé/krémové, 90x200 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 220x200 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 240x200 cm
(37)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 200x200 cm
(72)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 220x200 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, krémové, 240x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, krémové, 200x200 cm
(41)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě hnědé, 90x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 90x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 180x200 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 200x200 cm
(39)
Doručíme od 15. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 220x200 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
1
...
230
231
232
...
240
Načíst další