Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 577 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, 140x200 cm
(83)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Ubrus Naya
Pratelný, s potiskem, zelený, 140x240 cm
Skladem
531 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, zelený, 140x200 cm
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Meline
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, bavlněné, šedé, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(13)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ubrus Charline
Pratelný, bavlněný, zelený, 140x240 cm
(1)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, zelený, 180x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Zelenomodrý, 180x220 cm
(142)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, krémový, 180x220 cm
(2)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Zelený, 240x260 cm
(1)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostírání Vayana
Plastové, s potiskem, 44x28,5 cm
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v cihlové barvě, 50x90 cm
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 140x200 cm
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
2 ks, bavlněné, bílé/v terakotové barvě, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Namaste
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, bavlněné, mandala/s potiskem, bílé/růžové, 240x220 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Zelený, 220x240 cm
(1)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Solange
3dílné, sametový, krémový, 220x240 cm
(1)
Skladem
1 424 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, zelený, 18x30 cm
(1)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, zelený, 180x220 cm
(1)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, černé, 160x200 cm
(76)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, černý, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, žlutý, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(2)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, v terakotové barvě, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Koupelnový organizér Hanoi
Na vatové tampony, bambusový, v přírodní barvě, 9x9 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, béžový, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
douceur d'intérieur
Zástěra Gourmet
Zelená
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Samaya
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, ø 180 cm
(83)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Modrý, 240x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Mini Vichy
Omyvatelný, kostkovaný, zelený, 140x240 cm
Skladem
436 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Zástěra Gourmet
Šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, 140x240 cm
(2)
Skladem
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Meline
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, bavlněné, zelené, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Béžový, 220x240 cm
(23)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
(2)
Skladem
99 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
2 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, žlutý, 240x220 cm
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení So Natural
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, hnědé, 260x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, šalvějově zelená, 70x130 cm
(102)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
1
...
36
37
38
...
242
Načíst další