Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 511 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Otis
Gumové, 30x45 cm
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Aspen
Z mikroplyše, hnědá, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Velmar
Koňakově hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, koňakově hnědé, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, koňakově hnědé, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Gingham
Bavlněná, khaki
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Pippa
Z mikroplyše, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Otis
Gumové, 30x45 cm
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Aspen
Z mikroplyše, slonovinová, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Pippa
Velikost L/XL, z mikroplyše, slonovinový
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 45x12 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, modrá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Doručíme od 6. 11. 2026
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 13x19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, černá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, růžový, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Taupe, 10x95 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Pippa
Velikost S/M, z mikroplyše, hnědý
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, béžové, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, koňakově hnědý, 150x250 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Wave
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cocoon
Z mikroplyše, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Gingham
Bavlněná, růžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, koňakově hnědá, 18x28 cm
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Cocoon
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, taupe, 150x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Hnědá, 10x95 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 20x30 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 20x30 cm
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Velmar
Béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, slonovinová, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, šedé, 40x60 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Pippa
Z mikroplyše, slonovinový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Soft
58x78 cm, tištěný, s rámem
(5)
Skladem
Poslední kousek
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, tištěný, na plátně
(2)
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, tištěný, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Magnolias
60x80 cm, tištěný, na plátně
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Pudding
Plyšový, s vánočním motivem, hnědý, 35x35 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
70
71
72
...
240
Načíst další