Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 493 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Howdy Christmas
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené/růžové, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Christmas Town
Bavlněná, červená/béžová, 18x88 cm
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, bílé, 230x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, světle růžový, 50x85 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, tmavě růžový, 50x85 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Elves
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, červené/modré, s vánočním motivem, 120x150 cm
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Arctic Fox
Z umělé kožešiny, šedobéžový, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, fialová, 130x170 cm
(10)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, saténové, šedé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle modré, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, zelené, 90x190 cm
(3)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, růžová, 130x170 cm
(58)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, žlutý/šedý, 132x178 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 120x150 cm
(134)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Isadora Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/béžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Flint
Z umělé kožešiny, světle šedá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na jednolůžko, z mikroplyše, šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, bílé, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, bílé, 180x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle růžové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, šedozelená, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Scatter Butterfly
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové/světle šedé, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, černé, 230x220 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/šedé, 200x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, oranžové/světle hnědé, 230x220 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 70x120 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 150x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Corded Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, z žakáru, strukturovaný, šedobéžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, v hořčicové barvě, ø 40 cm
(3)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, žluté, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, krémový, ø 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelené, 260x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, krémové, 230x260 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Crinkle Seersucker
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
73
74
75
...
240
Načíst další