Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 491 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, 230x220 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, hnědé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x85 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě růžová, 70x120 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v cihlové barvě, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé, flanelové, světle modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, fialové, 200x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Heatset Wave
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, zelené, 230x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, béžové, 230x220 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, světle modré, 135x200 cm
(52)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Diamond
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 135x200 cm
(2)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelenomodré, 260x220 cm
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Cosy Bear
Na dvoulůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, hnědé/krémové, z mikroplyše, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, černé, 135x200 cm
(7)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, černá, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, hnědá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Halloween Ghosts
Plyšový, s haloweenským motivem, bílý, 35x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, béžový, 137x229 cm
(2)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Damask Jacquard
Damaškový, šedý, 43x43 cm
(5)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, tmavě modré, 230x220 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x malý ručník (30x30)
(6)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Crinkle Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálový, krémový, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lattice Cut
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, sametové, s ornamentem/strukturovaný, černé, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 342 Kč
s kódem
1 579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, bílé, 230x220 cm
(1)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžový, 55x55 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, šedé, 230x220 cm
(97)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Trick or Treat
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, černé, 200x200 cm
(1)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v cihlové barvě, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Munro Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 230x220 cm
(1)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, zelenomodrá, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, krémová, 70x120 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, béžové, 150x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, šedé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
1
...
76
77
78
...
240
Načíst další