Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 494 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Svícen Babirye
Kovový
(2)
Skladem
Poslední kousky
308 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 16 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
298 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Kave Home
Sklenička Obila
Na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin Refill
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere
S vůní ambry, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svícen Nirela
Kovový
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
464 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Svícen Babirye
Kovový
(2)
Skladem
Poslední kousky
376 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Doručíme od 11. 12. 2026
414 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka Cozy Cashmere
Vonná, s vůní ambry, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka Citrus Wave
Vonná, s vůní citrusových plodů, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Zarážka na knihy Mistra
Kovová
Skladem
Poslední kousek
376 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Citrus Wave Refill
S vůní citrusových plodů, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere Refill
S vůní ambry, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Premium
Kave Home
Svíčka Soft Jasmin
Vonná, s vůní jasmínu, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Svíčka Sweet Vanilla
Vonná, s vůní vanilky, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Sweet Vanilla Refill
S vůní vanilky, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér Sweet Vanilla
S vůní vanilky, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenice Obila
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
128 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Difuzér Citrus Wave
S vůní citrusových plodů, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Obila
Na víno
(1)
Skladem
Poslední kousek
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
450 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, růžové/tyrkysové, 2x polévková lžíce
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
240 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Obila
Na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, oranžové/šedomodré
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětský příbor Lili
3 ks, plastový/ze silikonu, modrý, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
308 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětská lahev Meadow Flowers
Plastová, modrá, 500 ml
(214)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Mason Cash
Hrnek In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Bonami Selection
Interiérová vůně Bonami Essence
S vůní vanilky/s vůní skořice/s vůní citrusových plodů
Skladem
299 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Forma na pečení Statek
20 x 16 cm, silikon
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dětský talíř Bunny
Silikonový, šalvějově zelený, 18x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Dětský talíř Chicken
Silikonový, žlutý, 19x19,5 cm
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Hrnek Tea Time
420 ml, keramický, černý
(1)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
18
19
20
...
94
Načíst další