Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 512 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, zelený
(2)
Skladem
390 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Eviaya
Modrá, 130x160 cm
(18)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Embla
Ručně vyrobená, z kameniny, růžová, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, modrý
(2)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Lija
Ručně vyrobený, z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen "Family"
Fleecový, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
165 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Kůň
40x40 cm
Skladem
146 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Vaiana
Fleecový, 40x40 cm
(1)
Skladem
165 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Cactus
Keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Nástěnná dekorace Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Light & Living
Těžítko Coral
Skleněné, ø 8 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Dekorativní mísa Carsoli
Kovová, 12,5x15 cm
(3)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Cactus
Keramický
(3)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Svícen Morita
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Yinte
2 ks, červené, 18x14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční držák Film Hook
Plastový, bílý, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkční držáky v sadě Film Hook
2 ks, silikonové, černé, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
265 Kč
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční držák Film Hook
Plastový, černý, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkční držáky v sadě Film Hook
2 ks, silikonové, bílé, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
265 Kč
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Balvi
Zarážka na knihy Cyclist
Kovová
(6)
Skladem
355 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Stojánek na mobil Feline
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(8)
Skladem
214 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Rámeček Hidden Cat
36x16 cm, stojací, kovový, černý, na fotku 10x15
(2)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Balvi
Stojánek na mobil Puppy
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
214 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Organizér Sharpener
Na psací potřeby, plastový, 8,5x7 cm, výška 11,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
226 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Rámeček Hidden Cat
31x19,5 cm, stojací, kovový, černý, na fotku 10x15
(3)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Balvi
Zarážka na knihy Secret Agent
Kovová
(2)
Skladem
Poslední kousek
346 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(8)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(4)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Povlak na polštář Stripe
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Povlak na polštář Stripe
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 27x15,5 cm, výška 7 cm
(6)
Doručíme od 5. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 25x25 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Plyšová hračka Mini Mouse in a Little Box
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 6 cm, délka 14 cm
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, světle modrý
(2)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Cestovní hrnek Periodic Table
350 ml, z nerezové oceli, krémový/tyrkysový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, v mentolové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Rex London
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 4 cm, délka 13,5 cm
(18)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
43
44
45
...
94
Načíst další