Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 490 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Hübsch
Organizér Disctrict
Na psací potřeby, kovový, 6x17 cm, výška 2 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Rámeček Mimo
19x24 cm, dřevěný, krémový, na fotku 13x18
(1)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premier Housewares
Rámeček Pirate
24x9 cm, dřevěný, červený, na fotku 7x7
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Rámeček Mimo
16x21 cm, kamenný, krémový, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Perfumed Prague
Interiérová vůně #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
S vůní vanilky/s vůní tabáku/s vůní bílého pepře, 200 ml
(10)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Perfumed Prague
Interiérová vůně #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
S vůní kapradiny/s vůní cypřiše, 200 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Perfumed Prague
Interiérová vůně #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, 200 ml
(5)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Perfumed Prague
Interiérová vůně #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní šafránu/s vůní cedru, 200 ml
(7)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
JAHU collections
Povlak na polštář Flower
Na zip, s potiskem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Povlak na polštář Marble
Na zip, s geometrickým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Povlak na polštář Foliage
Na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, v mentolové barvě
(33)
Skladem
366 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Vývrtka BarStar
Plastová
(9)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Viva
Béžový, 11,5x11,5 cm, výška 14 cm
(9)
Skladem
413 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Cestovní hrnek Sipp
340 ml, plastový, tmavě modrý
(37)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Moulin Roty
Tahací hračka Panther
Dřevěná/kovová/látková/plastová, vhodný věk 10m+
(1)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Moulin Roty
Vodní omalovánky Dans la Jungle
Vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartonový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(2)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartonový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(4)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Olof Canvas Paper Laminate
Kartonový, 26x34,5 cm, výška 4 cm
(2)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Povlečení Amelie
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
(18)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Boles d'olor
Interiérová vůně Soleil de Provance
S vůní levandule, 100 ml
(7)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Boles d'olor
Difuzér Cedre
S vůní cedrového dřeva, doba vůně 12 týdny, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Boles d'olor
Interiérová vůně Forest
S vůní jedle/s vůní cedru, 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Boles d'olor
Interiérová vůně Angels Charm
S vůní bergamotu/s vůní palisandru, 100 ml
(10)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Boles d'olor
Interiérová vůně Flor de Vainilla
S vůní vanilky, 100 ml
(4)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, bílé, 90x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, hnědé, 90x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Čtverečkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pantone
Poutko na klíče Light Yellow 600
Látkové, světle žluté
(73)
Skladem
Poslední kousek
296 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, bílé/hnědé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Ladelle
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, tmavě modré, 18x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
P.L.A.Y.
Pouzdro na sáčky Houndstooth Red/Black
Červené
(2)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Aromalampa BLACK
Porcelánová, ø 12 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Chique Ribbed
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, šalvějově zelený, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
361 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Inu
Froté, bílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
315 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
63
64
65
...
94
Načíst další