Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 492 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Happy Teddy
20 ks, papírové, 33x33 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
IHR
Svíčka White Dots
Doba hoření 25 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 7,5 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
IHR
Hrnek Tulip Meadow
75 ml, porcelánový, fialový
(5)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Little Snowdrops
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Ava
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(8)
Skladem
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě It's My Birthday
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(5)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Pikkukellukka
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Love You
20 ks, papírové, 33x33 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Sölveig
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 16 ks
IHR
Ubrousky v sadě Purple Spring
16 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x42 cm
(9)
Skladem
179 Kč
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Little Snowdrops
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(7)
Skladem
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
IHR
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Mohana
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
IHR
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Holly Flower
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
IHR
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
IHR
Prostírání Mohana
S příměsí bavlny, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(1)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
IHR
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Birthday Wish
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(4)
Skladem
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Dakls
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 32x140 cm
(2)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
464 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
358 Kč
179 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Ego Dekor
Vánoční světelná dekorace Mountains
Bílá, keramická, LED, na baterky, 6x10x12 cm
(7)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Rukavice na grilování Heat Grip
(21)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Kámen na pizzu Pizza
Z umělého kamene
(9)
Skladem
Poslední kousek
381 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na jednolůžko, damaškové, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, růžové, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(6)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Plážová osuška Flamingo
Bavlněná, modrá/růžová, 76x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, růžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(6)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(4)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Zástěra Larsson Geo
Bavlněná, šedá
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 135x190 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, šedá, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, tmavě zelená, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, béžová, 70x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
1
...
70
71
72
...
94
Načíst další