20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 470 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 80 ml, skleněné, na espresso/dvoustěnné
(66)
Skladem
236 Kč
s kódem
295 Kč bez kódu
148 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Red 2035
375 ml, porcelánový, červený
(10)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Yellow 012
375 ml, porcelánový, žlutý
(16)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Cool Gray 9
375 ml, porcelánový, šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tištěný, na plátně
(37)
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Lahti
38x48 cm, na zeď, šedý, na fotku 30x40
(14)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Bergen
34x44,5 cm, na zeď, hnědý, na fotku 30x40
(34)
Doručíme od 18. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Malmo
47x57 cm, na zeď, bílý, na fotku 40x50
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
51x27 cm, na zeď, světle hnědý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(21)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2699)
Doručíme od 15. 10. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 15 cm, výška 21 cm
(107)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 14 cm, výška 76,5 cm
(122)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 70x150 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Nůž Asia
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(24)
Skladem
90 Kč
s kódem
113 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Nůž Asia
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(35)
Skladem
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na muffiny
35 x 26 cm, kov
(27)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na chleba
30 x 11,5 cm, nerez
(60)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na bábovku
ø 26 cm, kov
(25)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na dort Springform
ø 26 cm, kov
(28)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Hrnky v sadě Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, bílé
(90)
Doručíme od 2. 11. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Placatka s příslušenstvím
210 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(9)
Skladem
Poslední kousek
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
DecoKing
Světelný řetěz Ledlig
Plastový, LED, do zásuvky, s časovačem, délka 200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Blue 2150
375 ml, porcelánový, světle modrý
(16)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Green 15-0343
375 ml, porcelánový, zelený
(13)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Aubergine 229
375 ml, porcelánový, tmavě fialový
(10)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Leaf
Žlutý, plastový, LED, délka 185 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Myren
Do zásuvky, závěsná, skleněná, bílá, ø 9 cm, výška 9 cm
(10)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Rozprašovač
Skleněný, 230 ml
(30)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Silly S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(46)
Skladem
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
117 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tištěný, s rámem
(177)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tištěný, s rámem
(195)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Colourful Creatures
3 ks, 3 ks, plastové, červené/zelené/modré, 600 ml
(291)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(87)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné/na latte
(36)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, modrý
(39)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, hnědý
(51)
Skladem
377 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(184)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Světelná dekorace
Na baterky, stolní , dřevěná, hnědá, šířka 3,5 cm, délka 30 cm, výška 8,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
98 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Lucerna
Kovová, ø 10 cm, výška 13 cm
(51)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Krabička na první zoubek Tooth Fairy
Kovová, ø 5 cm, výška 3 cm
(389)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Rex London
Dětské tetování Beware of the Pirates
Vhodný věk 3+
(44)
Skladem
81 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, červené/žluté, 390 ml
(15)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, světle zelená, 500 ml
(27)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
88
89
90
...
94
Načíst další