20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 477 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenice Perles
340 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Pearl
370 ml, keramický, bílý
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
221 Kč
s kódem
276 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní rukavice v sadě
3 ks
(109)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Woodland
S příměsí lnu, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(163)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Woodland
3 ks, bavlněné, béžové, 45x65 cm
(832)
Skladem
282 Kč
s kódem
353 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Woodland
Bavlněná/lněná, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(658)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Woodland
Bavlněná/lněná, béžová
(310)
Skladem
305 Kč
s kódem
381 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Retro
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 37x37 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Retro Meadow
Bavlněná, žlutá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(461)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra
Bavlněná, žlutá/šedá
(230)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Farmers Kitchen
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(92)
Skladem
Poslední kousek
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Farmers Kitchen
Bavlněná, modrá
(114)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Ouessant
270 ml, skleněný
(21)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Stojan na květiny Pocket
Látkový, 27x3 mm, výška 70 cm
(30)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Kreativní sada
Vhodný věk 3+
(57)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Dětské samolepky v sadě Night Sky
30 ks, svítící, na okno/na zeď, 13x17 cm
(293)
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Night Sky
Vhodný věk 3+
(636)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Prak Catapult
(394)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Berry
Bílý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 735 cm
(55)
Skladem
370 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, černé, 27x27 cm
(48)
Skladem
338 Kč
s kódem
423 Kč bez kódu
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 7 ks
Pantone
Tužky v sadě Gray 446
7 ks
(18)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Váleček na chlupy
Bílý
(109)
Skladem
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Kovový, ø 28 cm, výška 6,5 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Rozprašovač
Skleněný
(217)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Květináč
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 21 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručíme od 20. 10. 2026
226 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Sklenice Cristallo
300 ml, na whiskey
(46)
Skladem
Poslední kousek
232 Kč
s kódem
290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(40)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 5x20 cm, výška 22 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Boles d'olor
Difuzér Soleil de Provance
S vůní levandule, doba vůně 12 týdny, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 90x200 cm
(77)
Doručíme od 15. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 160x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousek
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Doručíme od 15. 10. 2026
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 90x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé/krémové, 90x200 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 90x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Miko the Panda
Plastová/tritanová, světle modrá, 500 ml
(188)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Šperkovnice Cat Face
Dětská, 11x11 cm, výška 2,5 cm
(214)
Skladem
Poslední kousek
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
Ø 11 cm, výška 25 cm
(58)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 2x35,5 cm, výška 25 cm
(131)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, fialová, 160x210 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, fialová, 70x150 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
1
...
90
91
92
93
94
Načíst další