Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 846 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ubrousky v sadě Stripes
2 ks, textilní, s pruhy, 33x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Generátor studeného kouře SMOKE
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací plechy v sadě Dualchef
Ocelové, 2 ks
Skladem
Poslední kousek
1 606 Kč
s kódem
1 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Outdoorchef
Udicí prkénko
3 ks, 30x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací mřížka Dualchef
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací koš s motorem Dualchef
Ocelový
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 957 Kč
s kódem
3 479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Kámen na pizzu Dualchef
Z umělého kamene, 37x37 cm, výška 6 cm
Skladem
Poslední kousek
2 150 Kč
s kódem
2 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Outdoorchef
Grilovací mřížka Australia
Z litiny, 2 ks
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
680 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Odkládací polička
Bambusová
Skladem
Poslední kousek
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Dyed Yarn
Mušelínový, šedý, 230x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 209 Kč
s kódem
2 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Dyed Yarn
Mušelínový, v cihlové barvě, 230x250 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 209 Kč
s kódem
2 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Zahradní taburet Cube
Tmavě hnědý, výška 39 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 164 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Curver
Květináče v sadě Cozy
3 ks, plastové, ø 15 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
413 Kč
138 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Keter
Zahradní konferenční stolek Corfu
Z umělého ratanu, 57x77 cm, výška 42 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
1 321 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Květináč Cozy Dune
Závěsný, plastový, ø 36 cm, výška 22,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
523 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Keter
Zahradní konferenční stolek Corfu
Z umělého ratanu, 57x77 cm, výška 42 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Zahradní taburet Cube
Tmavě šedý, výška 39 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 193 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Květináč Cozy Harvest Brown
Závěsný, plastový, ø 28 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
358 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hermia
Sklenice v sadě
18 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka 2in1 Delilah & Jerome
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(2)
Skladem
292 Kč
s kódem
343 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Remundi
Grilovací kruh M
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
2 389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Grilovací kruh L
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
2 649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Redukce na pánev WOK M
Ocelová
Skladem
Poslední kousek
2 369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Grilovací mřížka Magnus/Caesar
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
3 439 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Remundi
Odkládací poličky v sadě Magnus
2 ks
Skladem
Poslední kousek
3 209 Kč
1 605 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Grilovací kroužek s poklicí
Skleněný/nerezový, 24x36 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Grilovací kroužek s poklicí
Skleněný/nerezový, 14x26 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek Classic
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Poklop na gril XL
Z nerezové oceli
(8)
Skladem
Poslední kousek
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Zásobník na uhlí GardenGrill XXL
Z nerezové oceli
Doručíme od 20. 10. 2026
1 702 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek GardenGrill XXL
Z nerezové oceli
Doručíme od 20. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fairytale Unicorn
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(16)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlněná, s nápisem, černá, 78x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 135x200 cm
(15)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Tie Dye Football
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, fialové/tyrkysové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek Tie Dye Football
Fialový, ø 24 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Pončo Stripe
Bavlněné, modré
(3)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 120x150 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
RHS
Dětské povlečení Butterfly Garden
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
RHS
Podsedák Exotic Garden
Bavlněný, venkovní, na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Safiya Mandala
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, mandala, 200x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, hnědý, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Glitzy Sequin
Z mikrosaténu, šedý, 43x43 cm
(6)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, béžový, 45x45 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, zelený, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, hnědá, 130x170 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
1
...
173
174
175
...
268
Načíst další