Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 906 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Boles d'olor
Difuzér Santal
S vůní limetky/s vůní violky/s vůní kardamomu, doba vůně 8 týdny, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Interiérová vůně Angels Charm
S vůní bergamotu/s vůní palisandru, 100 ml
(10)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Interiérová vůně Flor de Vainilla
S vůní vanilky, 100 ml
(4)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Fiori
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 827 Kč
s kódem
2 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Fiori
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, béžové, 140x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 827 Kč
s kódem
2 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Lilyum
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, béžové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Pandora
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, s potiskem, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 422 Kč
s kódem
2 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Lilyum
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, krémové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Felix
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s ornamentem, v cihlové barvě/hnědé, 140x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Chicory
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 461 Kč
s kódem
1 719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Lilyum
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, antracitové, 140x200 cm
(2)
Skladem
1 266 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Serenity
Bavlněný, v mentolové barvě, 200x230 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Ilda
Bavlněný, hnědý, 220x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 654 Kč
s kódem
4 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Serenity
Bavlněný, šedý, 200x230 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Běhoun na stůl
37x136 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Lotus
Bavlněný, béžový, 220x240 cm
(26)
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Puffy
Z mikroplyše, antracitový, 200x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 359 Kč
s kódem
1 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Přehoz Pufffy
Z mikroplyše, hnědý, 200x220 cm
(2)
Doručíme od 10. 11. 2026
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, růžový
(5)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost M, bavlněný, růžový
(7)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(3)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, modré, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, modrý
(3)
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, bílé, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, bílé, 90x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
s kódem
446 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, krémové, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, hnědé, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Pantone
Organizér Orange 021
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
s kódem
540 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Pantone
Zápisník Blue 2150 C
Čtverečkovaný
(2)
Skladem
Poslední kousek
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Čtverečkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Pantone
Poutko na klíče Light Yellow 600
Látkové, světle žluté
(73)
Skladem
Poslední kousek
252 Kč
s kódem
296 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Pantone
Termohrnek Orange 021
430 ml, z nerezové oceli, oranžový
(4)
Skladem
Poslední kousky
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
White Label
Zrcadlo Pascal
Nástěnné, s poličkou , 50x80 cm
Skladem
3 510 Kč
s kódem
4 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ladelle
Zástěra Dash
Modrá/béžová
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, bílé/hnědé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ladelle
Zástěra Eco Recycled
Krémová
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, tmavě modré, 18x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Podsedák Friday
Venkovní, na suchý zip, 42x42 cm
Skladem
Poslední kousky
1 188 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
P.L.A.Y.
Pouzdro na sáčky Houndstooth Red/Black
Červené
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Soška Beginnings
Keramická, 10x10 cm, výška 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 767 Kč
s kódem
2 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Váza Tulle
Ručně malovaná, z kameniny, modrá, ø 8,5 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Soška Heavenly Grounded
Keramická, 17,5x11 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 180 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Gingerbread Lighthouse
Na čajovou svíčku, keramický
(11)
Skladem
1 194 Kč
s kódem
1 405 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Grilovací deska Grande
Z hliníku, 43x27 cm, výška 4 cm
(12)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
185
186
187
...
269
Načíst další