Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 911 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 180 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Gingerbread Lighthouse
Na čajovou svíčku, keramický
(11)
Skladem
1 194 Kč
s kódem
1 405 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Grilovací deska Grande
Z hliníku, 43x27 cm, výška 4 cm
(12)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Orion
Aromalampa BLACK
Porcelánová, ø 12 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Block
Digitální, 15x7 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 284 Kč
s kódem
1 510 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Regál na víno Dual
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 16, ve zlaté barvě, šířka 8,5 cm, výška 90 cm, hloubka 52 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 142 Kč
s kódem
2 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
742 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Umělý eukalyptus
Ø 30 cm, výška 78 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Regál na víno Dual
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 16, černý, šířka 8,5 cm, výška 90 cm, hloubka 52 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 910 Kč
s kódem
2 247 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 6, černý, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
700 Kč
s kódem
824 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(4)
Skladem
547 Kč
s kódem
643 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Fat
Digitální, 11x8 cm, výška 3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 182 Kč
s kódem
1 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 6, ve zlaté barvě, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Boxed
Digitální, výška 12,5 cm
(1)
Skladem
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Bird
Kovová, 21x7,5 cm, výška 9,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
851 Kč
s kódem
1 001 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(6)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Svícen Chique Ribbed
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
292 Kč
s kódem
344 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Dreaming
Z polyresinu, 14x11 cm, výška 21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
575 Kč
s kódem
677 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
s kódem
692 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
760 Kč
s kódem
894 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Skladem
564 Kč
s kódem
663 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Svícen Singles
Na čajovou svíčku, kovový
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, šalvějově zelený, 50x100 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
311 Kč
s kódem
366 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Zrcadlo Ume
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 668 Kč
s kódem
1 962 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, taupe, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Inu
Froté, bílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
315 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Svícen Singles
Na čajovou svíčku, kovový
(3)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Zrcadlo Ume
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 19 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 668 Kč
s kódem
1 962 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, zelené, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
s kódem
416 Kč bez kódu
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, šalvějově zelená, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Froté, khaki, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Inu
Froté, světle šedá, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
668 Kč
s kódem
786 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Osuška Inu
Froté, taupe, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
668 Kč
s kódem
786 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Nástěnka A-bulletin
Magnetická, 30x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 141 Kč
s kódem
2 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
355 Kč
s kódem
418 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, béžové, 27x27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, khaki, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Nástěnka A-bulletin
Magnetická, 30x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 124 Kč
s kódem
2 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, taupe, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
366 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
1
...
186
187
188
...
269
Načíst další