Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 969 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Salt&Pepper
Hrnek Ora Gloss
410 ml, z kostního porcelánu, bílý
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
S|P Collection
Svícen Opus
Kamenný
Doručíme od 2. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
420 ml, kameninový, hnědý
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
S|P Collection
Hrnek Aquarel
300 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
420 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 099 Kč
550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
420 ml, kameninový, oranžový
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový, šedý
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
S|P Collection
Váza Bullet
Keramická, bílá, ø 11 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
S|P Collection
Konvice na čaj Sencha
350 ml, se sítkem, z litiny, černobílá
Doručíme od 22. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
S|P Collection
Zrcadlo Suds
Kosmetické, ø 13 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Váza Cone
Vysoká, keramická, bílá, ø 11,5 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
669 Kč
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Pekáč Ferno
26x41 cm
Skladem
Poslední kousek
3 209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Moka konvička Luma
350 ml, skleněná, šedá
Doručíme od 22. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, béžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový, černobílý
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
S|P Collection
Váza Twig
Vysoká, modrá, ø 9 cm, výška 59 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Prostírání Dinner
Z umělé kůže, 36,5x43,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
500 ml, kameninový, tmavě zelený
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 099 Kč
550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Salt&Pepper
Sklenice v sadě Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Prostírání Dinner
Z umělé kůže, 36,5x43,5 cm
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový, modrý
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Konvice na čaj Sencha
700 ml, z litiny, černobílá
Skladem
Poslední kousek
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
460 ml, kameninový
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
S|P Collection
Hrnek Arto
400 ml, kameninový, hnědý/béžový
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Konvice na čaj Cyril
920 ml, porcelánová, vínová/slonovinová
Skladem
Poslední kousky
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Prostírání Tabletop
Z umělé kůže, 30x45 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
420 ml, kameninový, růžový
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
S|P Collection
Konvice na čaj Cyril
920 ml, porcelánová, zelená/slonovinová
Doručíme od 2. 11. 2026
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Prostírání Dinner
Z umělé kůže, 36,5x43,5 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
420 ml, kameninový, zelený
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Salt&Pepper
Hrnek Muggies
450 ml, kameninový, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
S|P Collection
Difuzér Marn
S květinovou vůní, objem 200 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Koupelnový organizér Suds
Na vatové tampony, z polyresinu, bílý, ø 9,5 cm, výška 9,5 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
22
23
24
...
271
Načíst další