Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 954 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Big Circus
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(27)
Skladem
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Flame
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, IP44, ø9x14,5 cm
(4)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, taupe, 27x27 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Moulin Roty
Dětský batoh Alphonse
Bavlněný
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát White Poppy
29x41 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Monstera
29x41 cm
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Gingko
29x41 cm
(5)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Mountains
29x41 cm
(1)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Black Poppy
29x41 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Woman Face
29x41 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Nude Faces
29x41 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Plakát Female
45x65 cm
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Utěrky v sadě Soft Tools
2 ks, bavlněné, šedé/béžové, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Soft
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(13)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
Skladem
391 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
386 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Leaves
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(6)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Marble
Na zavazování, s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Cats
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Tropical Leaves
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(16)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Marble
Na zavazování, s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Boho Mandala
Na zavazování, mandala, 40x40 cm
(13)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Abstract Faces
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Yellow Tree
4 ks, na zip, 45x45 cm
(22)
Doručíme od 14. 12. 2026
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 43x43 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Long Leaves
4 ks, na zip, 43x43 cm
(178)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě
4 ks, na zip, 43x43 cm
(20)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Alfa
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(29)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Alfa
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Vialli Design
Termoska Fuori
500 ml, na jídlo, z nerezové oceli, zelená
(22)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Termohrnek Fuori
400 ml, plastový, tmavě modrý/krémový
(12)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vialli Design
Termohrnek Fuori
400 ml, plastový, zelený
(17)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Garden Pleasure
Pítko pro ptáčky
50x50 cm, výška 80 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 369 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní lavice Bellevue
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 200 kg, šířka 122 cm, hloubka 60 cm, výška 80 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
2 924 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Zahradní lehátko Jaipur
Polohovací, z umělého ratanu, tmavě hnědé, nosnost 110 kg, šířka 58 cm, výška 29 cm, hloubka 187 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Zahradní lehátko Jaipur
Polohovací, z umělého ratanu, hnědé, nosnost 110 kg, šířka 58 cm, výška 29 cm, hloubka 187 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
2 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Keter
Zahradní lehátko Jaipur
Polohovací, z umělého ratanu, tmavě šedé, nosnost 110 kg, šířka 58 cm, výška 29 cm, hloubka 187 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
2 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(18)
Doručíme od 15. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(8)
Doručíme od 22. 10. 2026
776 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
590 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
512 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Doručíme od 22. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
237
238
239
...
270
Načíst další