Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 957 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
512 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Doručíme od 22. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(37)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 39,5 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
900 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 39,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
597 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
460 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Hartman
Deka Jolie
Sametová, žlutá, 170x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hartman
Deka Jolie
Sametová, růžová, 170x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hartman
Deka Jolie
Sametová, červená, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Eucalyptus
Lněný, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Milieu
Lněný, na zip, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Zástěra Milieu
Lněná, zelená/modrá
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Zástěra Natural
Lněná, v přírodní barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 559 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka White
Lněná, bílá, 45x65 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Natural
Lněná, v přírodní barvě, 45x65 cm
(19)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Light Grey
Lněná, světle šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Ashes of Roses
Lněná, růžová/hnědá, 45x65 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Martini
Lněná, zelená/hnědá, 45x65 cm
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Linen Tales
Utěrka Eucalyptus
Lněná, bílá/zelená, 45x65 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Natural
2 ks, lněná, 23x23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Light Grey
2 ks, lněná, 23x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Prostírání Natural
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(4)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Leitz
Tabule Cosy
Magnetická, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 390 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitz
Zápisník Cosy
80 str., linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
576 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, béžový, ø 40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, oranžový, ø 40 cm
(7)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, oranžový/hnědý, ø 40 cm
(2)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, zelený, ø 40 cm
(14)
Skladem
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, tmavě modrý, ø 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
ZicZac
Prostírání Titan
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(12)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(18)
Skladem
401 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(6)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(7)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(2)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(8)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
...
238
239
240
...
270
Načíst další