Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 999 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Arto
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/bílé, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
558 Kč
279 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Osuška Arto
Froté, z bio bavlny, s pruhy, modrá/krémová, 70x140 cm
(1)
Skladem
1 195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Váza Miyabi
Nerezová, šedá, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Doodle
2 ks, polyresinové
Doručíme od 26. 10. 2026
1 529 Kč
765 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Doodle
2 ks, polyresinové
Skladem
Poslední kousek
1 529 Kč
765 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Konvice na čaj Makoto
1 l, se sítkem, kameninová, krémová
Doručíme od 26. 10. 2026
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Cashmere
Vonná, sojová, s vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, doba hoření 45 h, počet knotů 2 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, šedé, 30x50 cm
(37)
Skladem
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Sklenička Koyoi
100 ml, na likér
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Stojan na květiny Sahla
Z umělé kůže/kartonový, 35x35 cm, výška 60 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
4 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, krémové, 30x50 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Difuzér Tuoksu Ocean
S vůní cedrového dřeva/s vůní citrusových plodů/s vůní moře, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Wood
S vůní santálového dřeva/s vůní jehličí/s vůní dřeva, 100 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové, 30x50 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Zrcadlo Modo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 20 cm
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Tuoksu Wood
S vůní santálového dřeva/s vůní jehličí/s vůní dřeva, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Stojan na květiny Sahla
Z umělé kůže/kartonový, 35x35 cm, výška 60 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
4 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Váza Miyabi
Nerezová, ve stříbrné barvě, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Cashmere
Vonná, sojová, s vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8 cm
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Zátky na víno v sadě Ilo
Z nerezové oceli
Doručíme od 26. 10. 2026
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Ondea
Z nerezové oceli, 35x42 cm
Skladem
Poslední kousky
2 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Taulo
2 ks, z bio bavlny, bílé/modré, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Arto
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/krémové, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
558 Kč
279 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Stojan na květiny Sahla
Z umělé kůže/kartonový, 35x35 cm, výška 60 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
4 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Osuška Arto
Froté, z bio bavlny, s pruhy, světle žlutá/bílá, 70x140 cm
(1)
Skladem
1 195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Wood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní jehličí/s vůní dřeva, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Baki
Dřevěný, 10x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Tuoksu Ocean
S vůní cedrového dřeva/s vůní citrusových plodů/s vůní moře, 100 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
Blomus
Vázy v sadě Ceola
3 ks, keramické, modré, ø 5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Somerset
Bavlněná, taupe, 32x18 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, žluté, 50x70 cm
(3)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, žlutá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, taupe, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, v terakotové barvě, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě, 32x18 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, v terakotové barvě, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
41
42
43
...
271
Načíst další