Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 992 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(2)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, v terakotové barvě, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Koupelnový organizér Hanoi
Na vatové tampony, bambusový, v přírodní barvě, 9x9 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, béžový, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
douceur d'intérieur
Zástěra Gourmet
Zelená
(1)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Samaya
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Verdalis
Omyvatelný, s potiskem, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, ø 180 cm
(83)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Modrý, 240x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Mini Vichy
Omyvatelný, kostkovaný, zelený, 140x240 cm
Skladem
436 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Zástěra Gourmet
Šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, 140x240 cm
(2)
Skladem
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Meline
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, bavlněné, zelené, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Béžový, 220x240 cm
(23)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
(2)
Skladem
99 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
2 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Axel
Pratelný, kostkovaný, bílý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, žlutý, 240x220 cm
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení So Natural
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, hnědé, 260x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, šalvějově zelená, 70x130 cm
(102)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Galoe
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(27)
Doručíme od 29. 10. 2026
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, béžové, 90x190 cm
(76)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, v terakotové barvě, 180x220 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé, 90x190 cm
(76)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostírání Othello
Látkové, ø 38 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
129 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Šedý, 220x240 cm
(23)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Blanca
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
493 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 50x90 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 140x200 cm
(2)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v cihlové barvě, 70x130 cm
(1)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, bílý, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirana
V přírodní barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, šedé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v petrolejové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Swan
Se snímatelným potahem, 50x50 cm
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Annie
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/šedé, 240x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Meline
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, bavlněné, bílé, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousek
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Ilona
Plastové, s potiskem, 44x28,5 cm
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Liam
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, z mikrovlákna, bílé, 240x220 cm
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Sonate
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, z mikrovlákna, s potiskem, bílé/tmavě šedé, 240x220 cm
(1)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, béžový, 50x90 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Vibrato
3 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(3)
Skladem
199 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(1)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
99 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 30x50 cm
(2)
Skladem
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, v lososové barvě, 160x200 cm
(76)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
1
...
43
44
45
...
271
Načíst další