Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 993 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Reality
Dětská lampička Pongo
Béžová, plastová, LED, do zásuvky, s ohybatelnou konstrukcí, 9,5x23x36 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kähler Design
Váza Kantarel
Keramická, světle zelená, ø 22 cm, výška 20,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Vývrtka Grand Cru Barware
Skladem
Poslední kousky
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 240 ml, na sekt
(1)
Skladem
879 Kč
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Holmegaard
Dekantér Perfection
2,2 l
Skladem
Poslední kousky
1 235 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Termohrnek Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonový, béžový
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
778 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
Kähler Design
Sklenice v sadě Hammershøi
4 ks, 370 ml
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
222 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
422 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, světle modrá, ø 17 cm, výška 20,5 cm
Skladem
1 281 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Svícen Kantarel
Keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Grand Cru Nouveau
4 ks, 260 ml
Skladem
Poslední kousky
1 034 Kč
259 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Termokonvice Grand Cru
1 l, černá
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 940 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 363 Kč
682 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 380 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
1 169 Kč
585 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Rosendahl
Termokonvice Grand Cru
1 l, šedá
Skladem
Poslední kousky
1 630 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 350 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
933 Kč
467 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 630 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 363 Kč
682 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Skleničky v sadě Notes
2 ks, 810 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 363 Kč
682 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Rámeček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/skleněný, červený/ve zlaté barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mauro Ferretti
Rámeček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/skleněný, světle modrý/ve stříbrné barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mauro Ferretti
Zrcadlo Hollywood
Nástěnné, s osvětlením/s poličkou , 55x43 cm
Skladem
Poslední kousky
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 240x260 cm
(3)
Skladem
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, strukturované, 50x70 cm
(1)
Skladem
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(9)
Skladem
915 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, šedobéžový, 240x260 cm
(4)
Skladem
1 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, krémový, 220x240 cm
(4)
Skladem
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, starorůžové, 90x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, šedobéžový, 170x210 cm
(2)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, strukturované, 45x45 cm
(3)
Skladem
409 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Zone
Sklenice v sadě Rocks
2 ks, 300 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
440 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Zrcadlo Ume
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 19 cm
(1)
Skladem
2 369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, bavlněné, hnědé, 27x27 cm
(1)
Skladem
429 Kč
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, světle růžový
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Osuška Sauna
Bavlněná, s pruhy, hnědá/béžová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Koupelnový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 8 cm, výška 10 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, vínový
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, černý
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Termohrnek Singles
650 ml, z nerezové oceli, béžový
Skladem
Poslední kousky
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(542)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
Zone
Termohrnek Singles
650 ml, z nerezové oceli, černý
Doručíme od 23. 10. 2026
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Termohrnek Singles
650 ml, z nerezové oceli, světle růžový
Skladem
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Termohrnek Singles
650 ml, z nerezové oceli, vínový
(1)
Skladem
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 490 ml, na víno
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
51
52
53
...
271
Načíst další