Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 031 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Brandani
Sklenice Essential
360 ml, na whiskey
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
(1)
Skladem
87 Kč
s kódem
102 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 3 ks
Outdoorchef
Udicí prkénko
3 ks, 30x15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kindsgut
Puzzle Ocean
Vkládací, dřevěné, počet dílků 6, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Do postýlky, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Leaf
Žlutý, plastový, LED, délka 185 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Butter Kings
Běhoun na stůl Christmas Ride
Bavlněný, s vánočním motivem, 40x140 cm
(1)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Printintin
Plakát Žádná bouřka netrvá věčně
21x30 cm
(1)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 22 h, ø 7 cm
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Levander
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bully
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
270 Kč
s kódem
318 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter Slytherin
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Dakls
Hrnek Bloom
390 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
117 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Hearts
Do postýlky, teplé, na knoflíky, růžové, fleecové, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Rámeček
23x28 cm, stojací, polyresinový, ve stříbrné barvě, na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Floating Cone
Doba hoření 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Kapsa na příbor Light Grey
2 ks, lněná, 23x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 30x30 cm
(1)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Morlai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Green Gate
Chňapky v sadě Dina
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, růžové, 20,5x20,5 cm
(1)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Sagittarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Yoko
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(1)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Šedomodrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Floating Cone
Doba hoření 15 h, ø 10 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Sunnylife
Vodní pistole Dolphin
(1)
Skladem
Poslední kousky
341 Kč
s kódem
401 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Eva Solo
Sklenička
240 ml, na likér
(1)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Fairytale
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, růžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, žlutý
(1)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Ondine
Černý/béžový, se snímatelným potahem, 40x60 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Cedule Welcome
Litinová, 21x5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Signe
Šedý, plastový, LED, délka 210 cm
(1)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Bílý/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
107
108
109
...
189
Načíst další