Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 034 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 160x200 cm
(40)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, krémová, 170x210 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Metaltex
Nálevka na víno
Z nerezové oceli
(40)
Skladem
Poslední kousky
99 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Plaza
Prošívaný, šedý, 220x240 cm
(34)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, růžové, 135x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, tmavě šedý, 220x240 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 220x200 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 200x200 cm
(36)
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(32)
Doručíme od 6. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnice Tosca
Dřevěná/plastová, ø 10 cm, výška 12 cm
(181)
Skladem
682 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Partaj
Šedý, plastový, LED, solární, IP44, délka 180 cm
(47)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, bílé, 90x200 cm
(21)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě zelený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Skladem
566 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Styler
Rámeček Narvik
51x27 cm, na zeď, světle hnědý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(21)
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(16)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Tescoma
Forma na trdelník Delícia
2 ks, 23 x 20 cm, nerez
(16)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Stranger Things "Upside Down"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(23)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, růžová
(23)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Sass & Belle
Vybavení do dětské kuchyňky Scattered Stars Cooking Set
Vhodný věk 3+
(23)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 180x200 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, krémové, 200x200 cm
(41)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Dew Drop Flower
Černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 210 cm
(23)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Napájení (2)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, šedý, 200x220 cm
(50)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Star Trading
Světelný řetěz Small Hooky
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(39)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Kitchen Craft
Chladicí nádoba Bar Craft
Plastová
(31)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, žluté, 200x200 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globus
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 500 cm
(31)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(44)
Doručíme od 6. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Viktoria Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(18)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 260x280 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, žlutá, 150x200 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(18)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 7 ks
Pantone
Tužky v sadě Gray 446
7 ks
(18)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
34 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
20x26 cm, na zeď, šedý, na fotku 15x21
(18)
Doručíme od 18. 11. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(40)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 70x150 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Restilo
Ručník Marina
Froté, bavlněný, červený, 50x100 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Rex London
Kasička Presley the Panda
Plastová, BPA free, 10x10 cm, výška 15,5 cm
(36)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Blomus
Koupelnový organizér Sono
Keramický, krémový, výška 2 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Blomus
Svíčka Fraga: Fig
Vonná, sojová, s vůní fíků, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
La Rochére
Sklenice Perles
340 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Železniční dráha
Vhodný věk 3+, 26x70 cm
(123)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Travelposter
Plakát London
30x40 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(20)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Ambiance
Dětská samolepka Scandinavian Mountains
Na zeď, 110x55 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Baze
Plastový, LED, na baterky, délka 190 cm
(50)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
11
12
13
...
189
Načíst další