Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 037 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, antracitový, 50x50 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Orion
Dětský talíř Bunny
Silikonový, šalvějově zelený, 18x23 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 5x21 cm, výška 19 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, hnědá, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cherries and Bows
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bílé/růžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, oranžové/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Narvik
19x25 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 15x21
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Pantone
Zápisník Green 16-6340
Čtverečkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost XS/S, bavlněný, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Marsala
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
(1)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
133 Kč
s kódem
156 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle růžová, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
387 Kč
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, černý, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, vínové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Tie Dye Football
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, fialové/tyrkysové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Šedá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8x5x25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, černá, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Bryndáky v sadě Windflower Creme, Blossom Pink
2 ks, s květinovými vzory
(1)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Forma na muffiny
30 x 20,5 cm, silikon
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
HIP
Župan Terry
Velikost XS/S, bavlněný, bílý
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, zelený, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, šedý, na fotku 15x21
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžový, 55x55 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Kave Home
Sklenička Neia
260 ml, na víno
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
165 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Amber Bronze Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
577 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Gentle
Ø 12 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
545 Kč
s kódem
641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A6, linkované
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručíme od 19. 11. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 490 ml, na víno
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home Luxury
Povlečení White Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, bílé/šedé, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
110
111
112
...
189
Načíst další