Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 049 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 45x30 cm
(2)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě XL Lines
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s příměsí bambusu, s geometrickými vzory/kostkovaná, bílá/modrá, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, šedá, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Prostěradlo a povlak na polštář v sadě
Napínací, na dvoulůžko, z bavlny Renforcé, béžové, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, černé, 180x290 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, bílý, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Good Morning
Povlečení Uni
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlny Renforcé, béžové, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
(2)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, světle šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, ø 180 cm
(2)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Arden
2 ks, froté, růžové, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Balvi
Zarážka na knihy Secret Agent
Kovová
(2)
Skladem
Poslední kousek
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vánočním motivem, bílý/ve zlaté barvě, 140x240 cm
(2)
Skladem
207 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto Black
42x52 cm, na zeď, černý/v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Suzy
Z mikrovlákna, světle žlutý, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
Bílá, z vosku, LED, na baterky, ø14x18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, červené, 40x40 cm
(2)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Fialová, skleněná, LED, na baterky, ø18x18 cm
(2)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Lola
6 ks, 200 ml, na whiskey
(2)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Ruby
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, froté, béžové, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Natural
2 ks, lněné, v přírodní barvě, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Sherpa Bouclé
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Arden
2 ks, froté, zelené, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Actually
Na dvoulůžko, tmavě hnědé, 180x290 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Esschert Design
Květináče v sadě
2 ks, závěsné, plastové, ø 10 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Venkovní hra
(2)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Postřikovač
1 l, plastový
(2)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Cuisina
Plastové, s nápisem, 28,5x43,5 cm
(2)
Skladem
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DesignWorks Ink
Zápisník Flex
48 str.
(2)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Deco Pleasure
Svícen
Dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Běhoun na stůl
Bavlněný, s květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
454 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Pila
Kovová/plastová, 44 cm
(2)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, světle růžový, ø 40 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Star
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
276 Kč
s kódem
325 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, bílý/šedý, ø 180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Veronika Boulová
Plakát Woman Face
29x41 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Clipp
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Ubrousek Saga
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(2)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
...
113
114
115
...
189
Načíst další