Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 076 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, světle šedý, 30x50 cm
(1)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Rex London
Kreativní sada Cosmic Love – Nail stickers
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Red Heart
Na jednolůžko/prodloužené, s prostěradlem/3dílné, na knoflíky, růžové, 160x220 cm
(1)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Halloween Skeleton
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, s haloweenským motivem, z mikroplyše, 135x200 cm
(1)
Skladem
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Glitter
Plastové, 30x44 cm
(1)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Ergonomický polštář
S výplní z paměťové pěny, černý, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na dvoulůžko, z mikrovlákna, světle šedé, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Blomus
Prostírání
Plastové, 35x46 cm
(1)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
600 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Zrcadlo Ilina
Kosmetické, ø 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
512 Kč
s kódem
602 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Marble
Na zip, s geometrickým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Adiwanya
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Yori
450 ml, keramický, modrý/béžový
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Utěrky v sadě Ornamentia
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, béžové, 71x45 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Dekorační polštář Ornamentia
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 35x50 cm
Skladem
Poslední kousky
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Blomus
Svícen Aro
Adventní, kovový
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Váza Fian
Ručně malovaná, z dolomitu, oranžová, ø 11 cm, výška 11 cm
(7)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Ornamentia
Z recyklované bavlny, s vánočním motivem, béžová, 130x160 cm
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Markslöjd
Světelný řetěz Aurora
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 30 m
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Sanga
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #88 Linden, Moss, Hibiscus
S vůní mechu/s vůní ibišku/s vůní lípy, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(54)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Coze
Kameninový
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Peo
Z recyklované bavlny, s vánočním motivem, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Jangal
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní růžového pepře/s vůní máku, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Sanga
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, růžový
(7)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
Vonná, sojová, s vůní kapradiny/s vůní cypřiše, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Yash
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Bresso
Z recyklované bavlny, modrá, 130x160 cm
Skladem
418 Kč
s kódem
492 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bonami Selection
Interiérová vůně Bonami Essence
S vůní vanilky/s vůní skořice/s vůní citrusových plodů
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Piero
Z kameniny, ø 14 cm, výška 10,5 cm
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kähler Design
Svíčka Hammershøi Christmas
S vánočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Skladem
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Čajová souprava Artisan
Kameninová, zelená
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #83 Cardamom, Rose, Oud, Tonka
Vonná, sojová, s vůní růže/s vůní kardamomu/s vůní pryskyřice/s vůní tonky, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(28)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětská girlanda Moni
Délka 220 cm, bavlněná
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Horus
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
516 Kč
s kódem
607 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
121
122
123
...
190
Načíst další