Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 092 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Pantone
Organizér Red 2035
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Dětské zahradní nářadí
(20)
Skladem
Poslední kousky
208 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 8,5x21 cm, výška 10,5 cm
(20)
Doručíme od 14. 10. 2026
835 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 57 cm
(18)
Doručíme od 15. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Optic
Na zip, s geometrickým vzorem/3D, 43x43 cm
(29)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle zelená, 150x200 cm
(62)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tmavě šedá, 170x210 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Conceptum Hypnose
Dětský koberec Hearts
Syntetický, se střední délkou vlasu, 100x160 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Geometry Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(48)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Leaves
Na zip, 3D, 45x45 cm
(67)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, černá, 18x28 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 43x43 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Soška Sidsel
10x13 cm, výška 25 cm
(23)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, béžové, 160x200 cm
(33)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Oblíbené
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 180x200 cm
(21)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, světle modrý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, tmavě šedý, 220x240 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Mineur
6 ks, bavlněné, hnědé, 65x65 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Sass & Belle
Dětská lahev Fire Engine
Plastová, červená, 400 ml
(36)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Podsedák Stick
Bez uchycení, 35x35 cm
(57)
Doručíme od 11. 12. 2026
376 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Svíčka #44 Chocolate, Fig, Musk
Vonná, sojová, s vůní čaje/s vůní fíků/s vůní pižma/s vůní čokolády, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(13)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Perfumed Prague
Svíčka #32 Bergamot, Coconut, Vanilla
Vonná, sojová, s vůní vanilky/s vůní bergamotu/s vůní kokosu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(13)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
sada 4 ks
Esschert Design
Podpěra rostlin Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Skladem
509 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, na latte, tmavě modrý
(13)
Skladem
Poslední kousky
682 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, bílé, 200x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Horeca
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 70x70 cm
(19)
Skladem
309 Kč
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Boho Mandala
Na zavazování, mandala, 40x40 cm
(13)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, vínové, 90x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 200x200 cm
(48)
Skladem
Poslední kousek
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Styler
Rámeček Narvik
51x27 cm, na zeď, tmavě hnědý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(13)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Wood
3 ks
(31)
Skladem
311 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
468 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě modré, 180x200 cm
(26)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 160x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
708 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 135x200 cm
(15)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
(34)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, tmavě modrý/béžový
(15)
Skladem
345 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze
Vhodný věk 4+, BPA free
(15)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
14
15
16
...
190
Načíst další