Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 094 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze
Vhodný věk 4+, BPA free
(15)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
671 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá, 50x70 cm
(15)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
JAHU collections
Dekorační polštář Alfa
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Zrcadlo Quadro
Kosmetické, s věšákem, 14x19,5 cm
(59)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vialli Design
Sklenice Cristallo
300 ml, na whiskey
(46)
Skladem
Poslední kousek
290 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(22)
Skladem
648 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Nádoba na nápoje Kohoutek
4 l
(22)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, fialové, 135x200 cm
(27)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Truhlík
Keramický, 16x39,5 cm, výška 15 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(74)
Doručíme od 19. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě
4 ks, na zip, 43x43 cm
(20)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Žlutý, 220x240 cm
(20)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 405 cm
(25)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 25 cm, výška 11 cm
(25)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Oblíbené
Rotho
Stojan na víno Vario
Plastový, počet lahví 6
(43)
Skladem
158 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 43x43 cm
(31)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Amelie
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
(18)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Djeco
Nafukovací míč
Ø 33 cm
(18)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Žlutý, 180x220 cm
(23)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 220x200 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, hnědá/béžová, 150x200 cm
(55)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, modrá, 130x170 cm
(16)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bitz
Hrnek Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/černý
(16)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 140x200 cm
(16)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
LEGO®
Dětská lampička Classic
Růžová, plastová, LED, na baterky, 8x8x11,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Podsedák Bumble Bees
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 34x36 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Lahev
1 l, skleněná
(16)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Dark
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(16)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(16)
Doručíme od 18. 11. 2026
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(45)
Skladem
679 Kč
226 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Nůž Asia
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(35)
Skladem
99 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle růžový, 38x28 cm
(29)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
B.E.S.
Utěrky v sadě Wafle
3 ks, bavlněné, bílé, 40x60 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, bílý
(14)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 28x11x14 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, světle zelená, 100x180 cm
(14)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kähler Design
Svícen Hammershøi
Porcelánový
(14)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 200 ml
(14)
Skladem
309 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Na prodejně
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, šedá
(14)
Skladem
Poslední kousky
344 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Osuška Classic
Tmavě modrá, 70x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(14)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na plátně
(14)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(32)
Doručíme od 15. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Perfumed Prague
Difuzér #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
S vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(12)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
1
...
15
16
17
...
190
Načíst další