Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 084 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Artevasi
Květináč Algarve
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 31 cm, výška 20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
337 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Jolly Christmas
16 ks, papírové, 11x20 cm
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bestway
Nafukovací matrace
Plastová, 203x152 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Venkovní hra
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelná dekorace Noel
Hnědá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 31x5,5x31 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Brandani
Sklenička Bacco
160 ml, na víno
(7)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 40x34 cm, výška 17 cm
(2)
Skladem
240 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Remember
Propiska Paul
(2)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zilverstad
Kasička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání Red Gingham
Lněné, pratelné, kostkované, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Yash
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlečení Morgane
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s potiskem, starorůžové, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Baloons
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 18x28 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Obila
Na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
Homéa
Ubrousky v sadě Farm Animals
20 ks, 33x33 cm
Skladem
119 Kč
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Dětský polštářek Matryoshka
Se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Bílá/zelená, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětské noční světlo Rainbow
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, do zásuvky, 18x6x14 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Dětská jídelní sada Mellow
2 ks, silikonová
Skladem
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Cosy Soft Checkerboard
Bílá/tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Sešit s propiskou Swing
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
240 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sunnylife
Nafukovačka Fiesta Mariposa
Ø 110 cm
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Taulo
2 ks, z bio bavlny, bílé/modré, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Spirella
Koupelnový organizér Madison
Na vatové tampony, skleněný, bílý, ø 10 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Karlsson
Budík Monocle
Ø 9 cm
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Wendy
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Mistletoe Kiss
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Nanda
Kovový
Doručíme od 20. 10. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Dětský polštářek J
S beránkem, taupe, 38x40 cm
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Meri Meri
Omalovánky Mermaid
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Povlak na polštář Toy Soldier
Na zip, s vánočním motivem, 45x45 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Rámeček
25x34 cm, na zeď, na fotku 21x30
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
240 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
164
165
166
...
190
Načíst další