Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 090 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 33x220 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, světle zelený, 220x240 cm
(23)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, šedá, 170x210 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Metaltex
Nůž Gourmet
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(26)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Koupelnový organizér Veil
Plastový, černý, 16x10 cm, výška 9 cm
(37)
Skladem
522 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, černá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(13)
Skladem
217 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Balloon"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(13)
Skladem
650 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Odpuzovač vos
Papírový, ø 21 cm, výška 29 cm
(13)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Geo
2 ks, 350 ml, skleněné, na latte
(13)
Skladem
464 Kč
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(13)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Rámeček
19x27 cm, na zeď, plastový, modrý, na fotku 10x15/na fotku 12x18
(13)
Skladem
512 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 5x20 cm, výška 22 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Oranžová, skleněná, LED, na baterky, ø18x18 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Hrnek Green 15-0343
375 ml, porcelánový, zelený
(13)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Oblíbené
Sass & Belle
Kasička Saving To Go Places
Z terakoty, 10x12,5 cm, výška 5,5 cm
(27)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Skleněný, 500 ml
(18)
Skladem
209 Kč
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kate Louise
Dekorační polštář Samy
Růžový/fialový, 43x43 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 12 cm
(24)
Doručíme od 23. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
520 Kč
173 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Dřevěná/plastová, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(21)
Skladem
878 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Povlečení Summer Meadow
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, s potiskem, 140x200 cm
(11)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Esschert Design
Konev na zalévání
Plastová, 6,4 l
(11)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 140x200 cm
(11)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 8x11,5 cm, výška 12 cm
(11)
Skladem
410 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada Stitching set Woodland
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlněná, tmavě modrá, 90x180 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, šedé, 20x20 cm
(11)
Skladem
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
Zone
Ručník Classic
Černý, 50x100 cm
(21)
Skladem
296 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(11)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, šedé, 90x200 cm
(11)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(21)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Truhlík Rustic
Na bylinky, dřevěný, 15x45 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, světle růžový, 220x240 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Tiseco Home Studio
Deka Ebony
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(11)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Váza Arbol de Navidad
Skleněná, s vánočním motivem, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Mohana
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Keter
Květináč Cube
Plastový, výška 39,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wallity
Obraz Claude Monet
70x45 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(58)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 180x200 cm
(28)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(40)
Skladem
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
17
18
19
...
190
Načíst další