Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 089 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Sass & Belle
Rámeček
17x22 cm, stojací, dřevěný, v přírodní barvě, na fotku 10x15
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Pantone
Placatka
150 ml, z nerezové oceli, žlutá
(11)
Skladem
Poslední kousek
951 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, bílý/zelený, 30x50 cm
Skladem
336 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (3)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Soft as a Cloud
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, z mikrovlákna, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Pantone
Hrnek Very Peri 17-3938
375 ml, porcelánový, fialový
(158)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Novinka
PT LIVING
Váza Squirrel On Branch
Skleněná, tmavě zelená, ø 9,5 cm, výška 15 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Busy B
Zápisník na narozeniny
12 str.
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Mora
S vůní vanilky/s vůní levandule/s vůní myrhy, 100 ml
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
S příměsí bavlny, na zip, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Karlsson
Budík Metallic Glam
7,5x4 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Ubrus Peach Stripe
Z papíru, s pruhy, růžový, 137x259 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle modrá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Green Gate
Utěrka Kylie
Bavlněná, bílá, 50x70 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Latina
220 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 20. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
127 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Premium
Lorena Canals
Prostírání Handloom
Bavlněné, 38x50 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Smart
240 str., formát A5, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Emilia Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé, 230x220 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětská hrazdička Baby Gym
Vhodný věk 0+
Doručíme od 3. 11. 2026
824 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 20 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Ubrousky v sadě Pals
2 ks, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání Velmar
Látkové, 33x45 cm
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, béžový, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
595 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, béžové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Red Meadow
Na zip, s květinovým vzorem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Papertime
Papírové skládačky Mini Giraffe
Vhodný věk 7+
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Remember
Chňapky v sadě Lemon
2 ks, zelené/v mentolové barvě, 18,5x18,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 30 cm, výška 28 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Bloomingville
Petrolejová lampa Lilan
Kovová, ø 19 cm, výška 57 cm
Skladem
Poslední kousky
992 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (3)
sada 3 ks
House Nordic
Rámečky v sadě Madison
21x30 cm, 3 ks, na zeď, ve světle přírodní barvě, na fotku 21x30
Doručíme od 23. 10. 2026
879 Kč
293 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Dekorační tác Cadiz Dotty
Keramický, ø 14 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Green Gate
Ubrousek Kylie
Textilní, s puntíky, 40x40 cm
(52)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Reality
Dětská lampička Cutie
Zelená, plastová, LED, noční, do zásuvky, s možností volby barvy, 21x19x25,5 cm
Skladem
Poslední kousek
879 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Fallon
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení Hamilton
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové/krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem/s ornamentem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Cocoon
Šedá, 10x95 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rex London
Kreativní sada DIY Pinball
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, modré, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Happy Icons
8 ks, papírová, vybarvovací, 28x42,5 cm
Skladem
409 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, bílý/zelený, 50x90 cm
Skladem
673 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Knut
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 12x9x11 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
171
172
173
...
190
Načíst další