Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 090 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Florentia
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Creamy Raspberry Swirl
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Giglio
192 str., formát A6, linkované
Skladem
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Svícny v sadě Prague
3 ks, kovové
Doručíme od 16. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 160x200 cm
Skladem
Poslední kousek
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Porte Bonheur
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala, černé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Jay
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, šedozelená, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Light & Living
Dekorační polštář Liena
Vínový, se snímatelným potahem, 30x60 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, hnědý, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Autumn
Vonná, sojová, s vůní bergamotu, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9,5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Nutcracker
S vánočním motivem, vínová/růžová, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Purple Cherry Blossom
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Nutcracker Bear
S vánočním motivem, červený, 20x30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Luton
Červená, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 12x12x22 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Playmobil
Dětský polštářek Stripes
Se snímatelným potahem, sametový, bílý/modrý, 15x48 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, modrý/béžový
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Náhrdelník Mushroom
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Carved Bow
Růžová, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, tmavě hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červená/v přírodní barvě, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
932 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
noo.ma
Ručník Gobo
Froté, bavlněný, v levandulové barvě/krémový, 50x80 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, taupe, 150x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, béžový, ø 25 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Tartan Teddy Bear
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/tmavě zelené, s vánočním motivem, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Kalle
Černobílé, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 14x11,5x10,5 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Love
192 str., formát A6, linkované
Skladem
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Na zavazování, 40x40 cm
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Playmobil
Dětský polštářek Boy
Se snímatelným potahem, s příměsí lnu, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Obal na květináč Jada
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, černá, ø 20 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Puzzle Lounge
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Sherpa Penguins
S vánočním motivem, bílá, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace York
Šedá, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 21x9,5x12 cm
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, bílé, 160x200 cm
(3)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Light & Living
Soška Gajah
Z polyresinu, 11x26 cm, výška 18 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
172
173
174
...
190
Načíst další